Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Středa 13. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Znovuobnovení Dead Can Dance zahrají v Praze

Znovuobnovení Dead Can Dance zahrají v Praze

Email Tisk

Znovuobnovení Dead Can Dance zahrají v PrazeTo, o čem snily řady fanoušků, se stává skutečností: 10. října 2012 v Kongresovém centru Praha vystoupí v rámci svého reunion turné legendární skupina Dead Can Dance, kterou tvoří hudebníci, zpěváci i skladatelé Lisa Gerrard a Brendan Perry.

 

 

Znovuobnovení Dead Can Dance zahrají v PrazeNa koncertě kromě nejznámějších skladeb své historie zároveň představí písně z připravované nové desky, která vyjde také letos. Čeští diváci tak budou moci zažít to, čím si Dead Can Dance získali milióny oddaných fanoušků - éterický, magický hlas Lisy Gerrard či hluboký baryton Brendana Perryho, které se proplétají zvukovými krajinami na hranicích mezi elektronickou a živou hudbou, kde znějí exotické nástroje čerpající z minulosti (středověk, renesance, baroko) i mimoevropských kultur - ze Středního východu, Asie, východní Evropy, Středomoří i severní Afriky. Evropské turné obsáhne 22 měst a začalo 19. září v tureckém Istanbulu. Jde o vůbec první společné koncerty od úspěšného turné v roce 2005. Vstupenky na pražský koncert Dead Can Dance budou v prodeji od 5. března 9 hodin ráno v síti Ticketpro.

Znovuobnovení Dead Can Dance zahrají v PrazeVstupenky na koncert Dead Can Dance v Kongresovém centrum Praha 10. října 2012 jsou prodávány výlučně jako nepřenosné. Nepřenosné znamená, že každá jednotlivá vstupenka je vázána na konkrétní osobu, jejíž jméno je na vstupence vytištěno. Plné jméno vytištěné na vstupence musí souhlasit s jakýmkoli průkazem totožnosti držitele vstupenky, promotér má právo neumožnit držiteli vstup, pokud tyto údaje nesouhlasí. Maximální počet objednaných vstupenek na jednu osobu jsou čtyři.

Pro toto speciální opatření jsme se úmyslně rozhodli z důvodů férovosti a to především proto, abychom zamezili nelegálnímu prodeji vstupenek, při kterém často dochází k nabídce za extrémně předražené ceny. Naším cílem je umožnit všem fanouškům stejnou možnosti zakoupit si vstupenky za přiměřené ceny.

Oficiální prodej na pražský koncert probíhá pouze prostřednictvím prodejní sítě Ticketpro, všichni ostatní prodejci nabízející vstupenky na tento koncert NEMAJÍ OPRÁVNĚNÍ k jejich prodeji.

Více na http://www.charmmusic.cz.

Aktualizováno ( pátek, 05 říjen 2012 22:33 )  


Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

SOUTĚŽ o knihu ČARODĚJNICE: Salem, 1692

SOUTĚŽ o autorské výrobky z dílny Lucie Ernestové - DUHOVÁ KOČKA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to.

Albert Einstein


Reklama

Banner