Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Sport Futsal Zručské Benago dostalo lekci od Chrudimi

Zručské Benago dostalo lekci od Chrudimi

Email Tisk

Ilustrativní foto, (c) 2010 Jaromír Zajíček www.FotoZajda.czVe třetím kole první Jetbull Futsal ligy zručské Benago přivítalo v sobotu večer soupeře nejtěžšího - mnohonásobného mistra republiky ERA-PACK Chrudim. Hosté od první minuty dokazovali svou sílu, i když Zručské naděje dlouho držel výtečný gólman Marian Krajč. Domácí nakonec nasadili i svou druhou posilu pro letošní sezonu, dalšího Kolumbijce Fabiana Gonzalese, ovšem na Chrudim to nestačilo.

Domácí proti silnému soupeři začali odvážně a už ve 2. min. Filinger po rozehraném autu nastřelil tyč Mellerovy brány. Jenže hosté využívali každé příležitosti k přechodu do rychlého protiútoku a pořádně zaměstnali brankáře Benaga. V 5. min. Rick nabídl míč Silvovi, jenž ještě naštěstí pro Benago nezamířil přesně. Naplno své umění ukázal Krajč v 9. min., když zázračně vychytal Romana Mareše a hned z dorážky ještě zázračněji Michala Mareše. V 10. min. už ale kapituloval, když ho po zemi prostřelil Brazilec Dentinho - 0:1. Poslední čtyři minuty prvního poločasu oba celky dohrávaly s vyčerpaným limitem faulů. Chrudimští se odhodlali k power-play a po faulech domácích kopali čtyři pokutové kopy - V 17. min. Dentinhovi pokus chytil Krajč, o chvíli později Mikan z dalšího pokutového kopu trefil tyč a až teprve potom se dvakrát prosadil Dentinho a stanovil tak poločasový výsledek na 0:3.

Do druhého poločasu domácí zkusili jít bez brankáře a zmáčknout soupeře před jeho bránou, jenže na ERA-PACK to nestačilo. Chrudimští ovládli palubovku a prakticky každou chybu Benaga trestali gólem. Angellot s Gonzalesem ve 29. min. sice upravili na 2:5, jenže to bylo ze strany Zruče n. S. vše a hostující do závěrečného hvizdu stihli skórovat ještě čtyřikrát.

Benago Zruč nad Sázavou - ERA-PACK Chrudim 2:9 (0:3)

Branky: 28. Angellot (Filinger), 29. Angellot (Gonzales) - 10. Dentinho (Mikan), 18. pok. kop Dentinho, 20. pok. kop Dentinho, 22. Dentinho, 28. Mikan (Meller), 30. Vladyka, 32. Max, 34. R. Mareš (Dentinho), 40. Dentinho. Rozhodčí: Hofmann - Smreček. ŽK: Rick, Gonzales - R. Mareš.

Zruč n. S.: Krajč - Simitči A., Filinger, Brožek, Fichtner - Sýkora, Angellot, Gonzales, Rick - Fitzel.

Chrudim: Meller - Mareš R., Mareš M., Mikan, Dentinho - Popelka, Douglas, Bouška, Vladyka - Max.

zdroj: eFutsal.cz

Aktualizováno ( neděle, 19 září 2010 16:50 )

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích