Pondělí, 11.12.2023
HudbaKultura

1. ročník festivalu Electroswing

1. ročník festivalu ElectroswingDne 26. září 2014 se od 19 hodin uskuteční 1. ročník festivalu Electroswing v tovární hale brněnské Zbrojovky. Vstupné bude činit: 190,- do 30. 6., 250,- do 30. 8., 280,- do 25. 9. a 300,- na místě.

 

 

 

 

1. ročník Electroswing festivalu se uskuteční 26. 9 2014 v tovární hale brněnské Zbrojovky a nabídne hudební program na dvou podiích, na nichž se představí nespočet djs. Jako hlavní hvězda večera se představí Live duo DUESENTRIEB & PORTER z rakouského Lince, mekky electroswingu (bydliště Parov Stellar:). Můžete se těšit na jedinečný mix piana, syntetizátoru a djingu. Dále zde zahraje zakladatel české electroswingové scény MACKIE MESSER, kterého můžete znát z jeho pořadu Swing Impérium na Radiu 1. Vystupoval na podiích společně s Caravan Palace, Parov Stelar Band, N.O.H.A., Gotan Project, Jazzsteppa či Gabin. Své selekce odehrál v Berlíně, Paříži, Londýně, Budapešti, Dublinu, Salzburgu a řadě dalších měst. Program na hlavní stagei doplní Liquid A hrající přes 20 let na špičkové úrovni, Fishead, jehož nový track právě vydal známý španělský label Rough Stuff Records, a dále místní harcovníci TOsuYA (Pervez reverz) a Afram.

Na druhé stagei, která bude laděna do stylů balkan, latino a break, se představí Dr. Balkan s jeho neuvěřitelně energickým setem, legenda klubové scény Javas, Mehdi z Question radia, NTKZ z Bassinfetion crew, Mik-Mik & Identita Katarz z uskupení djs, hudebních producentů a výtvarníků EAC a Rubenz, resident akcí Fresh Rosicko.

1. ročník festivalu Electroswing

Vstupenky je možno zakoupit v předprodeji: www.ticketpro.cz a www.smsticket.cz.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.