Čtvrtek, 2.2.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

28. Underground Football Cup na Janderově se blíží

Rok nám opět rychle utekl a už je tu 28. ročník turnaje v malém fotbalu s následným koncertem. 

A i letos zůstávají organizátoři věrni termínu, jako v posledních třech letech, tedy druhé srpnové sobotě. Celá akce se uskuteční na tradičním místě, bývalém hřišti Janderov, které se nachází v samé blízkosti řeky Chrudimky mezi Chrudimí a Slatiňany.

Netřeba připomínat, že samotný fotbalový turnaj je spíše recesí, než úpornou sportovní událostí. Proto je otevřený opravdu pro všechny. Všemožné převleky jsou tedy vítány a ti nejoriginálnější budou náležitě oceněni jako morální vítězové. Je ovšem pravdou, že vyřazovací část turnaje, kam postoupí nejlepší týmy ze skupin, jsou již zcela prestižní záležitostí. 

Po celý den je připraveno bohaté občerstvení, čajovna, stolní fotbálky, a po celý průběh turnaje vás bude provázet svojí hudební produkcí selektaa Alesh (alternative rock, punk, hc, ska, reggae,…) 

Prvními letošními potvrzenými hudebními hosty jsou legendy české alternativní scény Už jsme doma, dále Yurodivi z polského Zabrze. kteří sami sebe řadí mezi folk trans experiment a hard core, a chrudimský ska punk Banda. Další jména budou následovat. Takže si zaškrtněte v kalendáři datum 8. srpen a přijeďte si to užít.

28. Underground Football Cup na Janderově už tuto sobotu

Více na http://ufc-janderov.cz/.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.