Above & Beyond míří do Pardubic

Above & Beyond míří do České republikyLegendární trio DJů vystoupí 25. června 2016 na open air festivalu CityFest 2016 v centru východočeské metropole Pardubice. Dělajíce čest svému jménu stoupá hvězda Above & Beyond do nekonečných výšin a především v posledních letech zažívá tato slavná skupina obrovské úspěchy nejen v rodné Anglii, ale po celém světě.

V říjnu roku 2014 se toto trio zapsalo do dějin – stali se prvními britskými DJs, kteří jako headlineři vyprodali legendární Madison Square Garden v New Yorku. Jak je u této skupiny zvykem, všech 13 tisíc vstupenek bylo prodáno v jediném okamžiku. Na černém trhu se později vstupenky na tento koncert kupovaly až za 700 dolarů. Tento úspěch popostrčil Above & Beyond k dalšímu skvělému kroku. V lednu 2015 vydali Jono Grant, Tony McGuinness a Paavo Siljamaki nové album. To obsahuje tři supersingly včetně titulní písně We Are All We Need, která získala nominaci na cenu Grammy 2016 v kategorii Best Dance Recording. Později ještě přidali singl All Over The World a skupina mohla vyrazit na celosvětové turné.

V Anglii vyprodali Londýnský Alexandra Palace. Ve Státech po Madison Square Garden vyprodali ještě Hollywood Palladium, a to dokonce rychleji než kterýkoliv jiný umělec v historii. Jejich rádiovou show s názvem Group Therapy poslouchá každý týden přes 30 milionů posluchačů v 35 zemích světa.

V médiích jsou Above & Beyond často označováni jako „Nejlepší skupina, o které jste kdy slyšeli“. Fanoušci to však vidí jinak. Pro ně jsou „jejich skupinou“, nesrovnávají. Skupinou, kterou následují od klubových vystoupení přes festivaly až po mega párty, jako třeba na pláži v Brazilském RIU, kde hráli při oslavě Nového roku 2007 pro milion lidí. Pro své fanoušky jsou Above & Beyond prostě a jednoduše tou „Nejlepší skupinou na světě“.

Je nám velikou ctí a jsme opravdu velmi potěšeni, že si Above & Beyond pro své vystoupení ve střední Evropě vybrali právě Pardubice a festival CityFest2016. V České republice vystoupí po sedmi letech pod širým nebem a přivezou s sebou velkolepou show. Máme se všichni na co těšit!

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.