AFI Palác Pardubice mění název, nově se bude jmenovat Palác Pardubice

Palác Pardubice

Úspěšné obchodní centrum, které dosavadní vlastník a developer AFI Europe prodal v závěru loňského roku společnosti Atrium Real Estate Management, bude přejmenováno z AFI Palác Pardubice na Palác Pardubice.

AFI Palác byl slavnostně otevřen 25. listopadu 2008 a s odstupem času lze říci, že změnil nakupování nejenom v Pardubicích, ale v celém Pardubickém kraji. Jako doposud jediné velké městské obchodní centrum v kraji přineslo obyvatelům regionu komfort a značky, za kterými dříve museli dojíždět do Hradce Králové nebo až do Prahy. Díky AFI Paláci přibylo také velkokapacitní parkoviště s 600 parkovacími místy, multikino, kongresový sál a řada kulturních a společenských aktivit pro občany i návštěvníky města.

Změna názvu nebude mít žádný vliv na chod obchodního centra. Stále zůstává pro zákazníky centrem plným atraktivních nákupních příležitostí, zábavy a místem setkávání. Jeho poloha a význam ho předurčuje, aby byl pevnou součástí života města, včetně partnerství se všemi kulturními a sportovními událostmi, které se v Pardubicích během roku konají.

Obchodní centrum se nachází přímo v centru města na Masarykově náměstí a je pohodlně dostupné automobilem, městskou hromadnou dopravou i pěšky. Nabízí více než 100 obchodů tuzemských i světových značek, například Lindex, New Yorker, Gant, s. Oliver, Bushman, Takko, DM, Baťa, Apple, Pietro Filipi, Deichmann, Galex a desítky dalších. Nechybí zde spektrum služeb jako je lékárna, čistírna, kadeřnictví, květinářství, mobilní operátoři, pobočky bank a dětské hřiště. Palác Pardubice se podílí na organizaci kulturních a zábavních akcí a lidé si zvykli zajít sem na výstavy, hudební či taneční vystoupení a získat atraktivní bonusy za nákupy.

O společnosti Atrium European Real Estate

Atrium je významnou realitní společností, která se zaměřuje na investice do nákupních center, jejich řízení v regionu střední a východní Evropy. K 30. září 2014 společnost vlastnila 151 nákupních center a retailových nemovitostí v sedmi zemích, s celkovou tržní hodnotou ve výši 2,5 miliardy euro. Společnost má sídlo v Jersey a je současně kótována na Vídeňské burze a na burze Euronext Amsterdam.

Palác Pardubice, jediné nákupní centrum v Pardubicích a okolí, byl slavnostně otevřen v listopadu roku 2008. Nachází se v centru města Pardubic, na Masarykově náměstí. Na ploše 20 000 m2 nabízí více než 100 obchodů se zbožím renomovaných domácích i světových značek, multikino Cinema City s 8 sály, restaurace, kavárny, provozovny rychlého občerstvení a služby. Součástí obchodního centra je také podzemní parkoviště s kapacitou 542 parkovacích míst.

Více na www.palacpardubice.cz.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.