Pondělí, 5.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Agregátor blogů – přečti si zajímavé články online

Rádi si ve svém volném čase přečtete nějaký zajímavý článek? Pro jejich vyhledávání používáte různé vyhledávače a přijde vám to časově náročné? Poradíme vám, jak se k interesantnímu obsahu z nejrůznějších možných oborů dostat mnohem rychleji. Během chvíle tak můžete nalézt množství zajímavých článků od kvalitních, ale i méně známých autorů. A o co že se jedná? Dovolte nám tímto představit Agregátor blogů.

Agregátor blogů je portál, jenž načítá prostřednictvím RSS nejnovější články majitelů stránek, kteří se registrovali a poskytují tak zcela dobrovolně náhled a popis svých příspěvků. Všechny automaticky načtené texty dále jejich tvůrci mohou ručně přiřadit k příslušným kategoriím tak, aby co nejvíce vyjadřovaly přesný obsah příspěvku. Za svou snahu co nejpřesněji svůj text zařadit jsou pak odměněni body. Ověřené články jsou na portálu jasně označeny a čtenáři pak přesně vědí, co od textu mohou očekávat. Každý čtenář si z pestrého spektra témat zajisté vybere. Na své si přijdou jak knihomolové, „ajťáci“, filmoví maniaci, tak i kuchaři, maminky s malými dětmi, cestovatelé, milovníci umění a mohli bychom jmenovat dále.

Kromě možnosti čtení a aktivního sdílení článků zde máte možnost komunikovat s ostatními blogery a čtenáři. Není nic lepšího, než společně sdílet svoje názory na aktuální témata, jež v danou chvíli hýbou světem. Veškerá hromadná komunikace zde probíhá v návštěvní knize. Pochopitelně zde ale fungují i soukromé zprávy. Ty můžete využít například k neveřejnému sdělování svých dojmů o článku daného blogera, ale i pro soukromé popovídání s uživatelem.

Agregátor blogů je naprosto skvělá věc, která nikoho do ničeho nenutí. Funguje na principu hry. Za každou aktivitu (přidání nového článku, přiřazení kategorií, získání medaile za splnění určitého cíle…), kterou prostřednictvím svého uživatelského účtu provedete, obdržíte určitý počet bodů. Čím více bodíků nasbíráte, tím většího levelu dosáhnete. S dosažením určité úrovně se vám otevírají nové možnosti a funkce pro váš účet.

Pokud vás naše krátké povídání o této zajímavé stránce zaujalo, můžete se zaregistrovat zde. Vytvoření účtu vyžaduje pouze vaši e-mailovou adresu.  Registrace, používání portálu, ale i jiné jeho části jsou zcela zdarma. Blogeři pak zajisté ocení i to, že svoje články oproti jiným podobným portálům nemusí na Agregátor složitě ručně vkládat. On si totiž články z registrovaných webů načítá sám. Výhoda, že? Přijďte se podívat a přesvědčte se sami o kvalitách tohoto portálu.

 

agregatorblogu.cz

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.

Ivana Pásková

Mou láskou jsou knihy, ty mě nikdy nezklamou. Čím víc jich přečtu, tím více životů a dobrodružství prožiju. (www.iwikovaknihovna.cz)