Nejsilnější line up za 17 let festivalové historie

Festival AIRBEAT ONE 2018 začne 11. července 2018. Po tři dny se letiště v Neustadt-Glewe v Mecklenburg-Vorpommernu stane centrem světa elektronické hudby. Během 17 let existence se festival stal jednou z nejdůležitějších událostí v Evropě. V roce 2017 zavítalo na Airbeat One více než 100.000 návštěvníků. V současné době je známa druhá fáze line upu a představí megastar hudební scény na jednom místě. Na fanoušky čeká celkem pět pódií.

Pro Mainstage jsou přidána jména jako například americký KSHMR, který se v roce 2016 a 2017 umístil na 12. místě DJ Mag Top 100. Vítěz Grammy ZEDD oslaví v roce 2018 premiéru na Airbeatu One Festivalu. V Neustadt-Glewe se poprvé objeví i 21 letý Francouz Kungs, který získal 1. místo v Německu a ve Francii s hitem This Girl. A Don Diablo bude davově zpívat “Right here, Right now”.

Line up Terminal Stage také přináší několik trháků elektronické hudební scény: Bakermat, EDX, Gestört aber GeiL, Klingande, Moguai, Nora en pure a Watermät. Kromě toho se fanoušci mohou těšit na Lexy & K-Paul, který představí své nové album. S Ofenbachem, francouzsým duem z Paříže, oslavíte jejich premiéru na festivalu a vychutnáte si jejich, osmi platinovými deskami oceněný, hit Be Mine.

Q-Dance Stage přichází s velmi zvláštní show. Headhunterz, který v posledních třech letech zdobil všechny hlavní pódia EDM festivalů, se opět více soustředí na tvrdší styly. Na festivalu Airbeat One bude prezentovat svůj hardstyle set. S Audiotricz, Andy Svge, Angerfist, Atmozfears, Bass Modulators, Brennan Heart, Code Black, Coone, Da Tweekaz, Dr. Rude, D-Block & S-te-fan, Frequencerz, Keltek, Miss K8, , Psyko Punkz, Toneshifterz a Zatox je line up Q-Dance Stage jedním z nejlepší hardstylových a hardcore line upů, který v Německu zažili.

Pro Transmission, kterou bude v sobotu hostit nová Arena Stage, jsou připravena jména jako Gouryella, Markus Schulz, Darren Porter, Purenrg live, Driftmoon a Sneijder. V pátek bude Arena Stage patřit jménům: Jauz, Brohug, Wiwek a Moksi.

Vstupenky na Airbeat-One Festival 2018 jsou v současné době ještě k dispozici v 3. předprodejní fázi. Full Weekend Pass pořídíte na adrese www.airbeat-one.de za 129 EUR plus rezervační poplatek a VIP Full Weekend Pass za 199 EUR plus rezervační poplatek.

MAINSTAGE:
Above & Beyond, Alan Walker, Alle Farben, Afrojack, Armin van Buuren, Dimitri Vegas & Like Mike, DJ Snake, Don Diablo, Hardwell, KSHMR, Kungs, Marshmello, Neelix, Ostblockschlampen, Steve Angello, Steve Aoki, Tiësto, Timmy Trumpet, Tujamo, Vini Vici, W&W, Will Sparks, ZEDD

TERMINAL:
Bakermat, EDX, Gestört aber geil, Klingande, Lexy & K-Paul, Moguai, Nora en pure, Ofenbach, Watermät

Q-DANCE:
Audiotricz, Andy Svge, Angerfist, Atmozfears, Bass Modulators, Brennan Heart, Code Black, Coone, Da Tweekaz, Dr. Rude, D-Block & S-te-fan, Frequencerz, Headhunterz, Keltek, Miss K8, Noisecontrollers, Psyko Punkz, Toneshifterz, Zatox

Arena Stage by Boombox:
Jauz, Brohug, Wiwek, Moksi

Arena Stage by Transmission:
Gouryella, Markus Schulz, Darren Porter, Purenrg live, Driftmoon, Sneijder

SECOND STAGE:
Berg, Blastoyz, Bliss, Bubble, Captain Hook, Fabio & Moon, Klopfgeister, Liquid Soul, Morten Granau, Phaxe, Querox, Ranji, Skazi, Symbolic

Více na oficiálních stránkách festivalu http://www.airbeat-one.de/.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.