Pondělí, 5.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Nejsilnější line up za 17 let festivalové historie

Festival AIRBEAT ONE 2018 začne 11. července 2018. Po tři dny se letiště v Neustadt-Glewe v Mecklenburg-Vorpommernu stane centrem světa elektronické hudby. Během 17 let existence se festival stal jednou z nejdůležitějších událostí v Evropě. V roce 2017 zavítalo na Airbeat One více než 100.000 návštěvníků. V současné době je známa druhá fáze line upu a představí megastar hudební scény na jednom místě. Na fanoušky čeká celkem pět pódií.

Pro Mainstage jsou přidána jména jako například americký KSHMR, který se v roce 2016 a 2017 umístil na 12. místě DJ Mag Top 100. Vítěz Grammy ZEDD oslaví v roce 2018 premiéru na Airbeatu One Festivalu. V Neustadt-Glewe se poprvé objeví i 21 letý Francouz Kungs, který získal 1. místo v Německu a ve Francii s hitem This Girl. A Don Diablo bude davově zpívat “Right here, Right now”.

Line up Terminal Stage také přináší několik trháků elektronické hudební scény: Bakermat, EDX, Gestört aber GeiL, Klingande, Moguai, Nora en pure a Watermät. Kromě toho se fanoušci mohou těšit na Lexy & K-Paul, který představí své nové album. S Ofenbachem, francouzsým duem z Paříže, oslavíte jejich premiéru na festivalu a vychutnáte si jejich, osmi platinovými deskami oceněný, hit Be Mine.

Q-Dance Stage přichází s velmi zvláštní show. Headhunterz, který v posledních třech letech zdobil všechny hlavní pódia EDM festivalů, se opět více soustředí na tvrdší styly. Na festivalu Airbeat One bude prezentovat svůj hardstyle set. S Audiotricz, Andy Svge, Angerfist, Atmozfears, Bass Modulators, Brennan Heart, Code Black, Coone, Da Tweekaz, Dr. Rude, D-Block & S-te-fan, Frequencerz, Keltek, Miss K8, , Psyko Punkz, Toneshifterz a Zatox je line up Q-Dance Stage jedním z nejlepší hardstylových a hardcore line upů, který v Německu zažili.

Pro Transmission, kterou bude v sobotu hostit nová Arena Stage, jsou připravena jména jako Gouryella, Markus Schulz, Darren Porter, Purenrg live, Driftmoon a Sneijder. V pátek bude Arena Stage patřit jménům: Jauz, Brohug, Wiwek a Moksi.

Vstupenky na Airbeat-One Festival 2018 jsou v současné době ještě k dispozici v 3. předprodejní fázi. Full Weekend Pass pořídíte na adrese www.airbeat-one.de za 129 EUR plus rezervační poplatek a VIP Full Weekend Pass za 199 EUR plus rezervační poplatek.

MAINSTAGE:
Above & Beyond, Alan Walker, Alle Farben, Afrojack, Armin van Buuren, Dimitri Vegas & Like Mike, DJ Snake, Don Diablo, Hardwell, KSHMR, Kungs, Marshmello, Neelix, Ostblockschlampen, Steve Angello, Steve Aoki, Tiësto, Timmy Trumpet, Tujamo, Vini Vici, W&W, Will Sparks, ZEDD

TERMINAL:
Bakermat, EDX, Gestört aber geil, Klingande, Lexy & K-Paul, Moguai, Nora en pure, Ofenbach, Watermät

Q-DANCE:
Audiotricz, Andy Svge, Angerfist, Atmozfears, Bass Modulators, Brennan Heart, Code Black, Coone, Da Tweekaz, Dr. Rude, D-Block & S-te-fan, Frequencerz, Headhunterz, Keltek, Miss K8, Noisecontrollers, Psyko Punkz, Toneshifterz, Zatox

Arena Stage by Boombox:
Jauz, Brohug, Wiwek, Moksi

Arena Stage by Transmission:
Gouryella, Markus Schulz, Darren Porter, Purenrg live, Driftmoon, Sneijder

SECOND STAGE:
Berg, Blastoyz, Bliss, Bubble, Captain Hook, Fabio & Moon, Klopfgeister, Liquid Soul, Morten Granau, Phaxe, Querox, Ranji, Skazi, Symbolic

Více na oficiálních stránkách festivalu http://www.airbeat-one.de/.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.