AIRBEAT-ONE festival představuje 1. fázi line-upu

S potvrzením vystoupení hvězd jako Afrojack, Alan Walker, Alle Farben, Brennan Heart, Dimitri Ve-gas & Like Mike, Armin van Buuren, Gestört aber Geil, Hardwell, Marshmello, Steve Aoki, Tiësto, Timmy Trumpet a W&W je německý festival AIRBEAT-ONE připraven na svůj největší line-up v historii.

Do 17. ročníku AIRBEAT-ONE festivalu, největšího festivalu elektronické hudby v severním Německu, zbývá necelých 5 měsíců. Již teď událost plánovaná na 11. až 15. července 2018 v Neustadt-Glewe slibuje, že bude bezkonkurenční v rozsahu a kvalitě. Po zajištění sedmi z deseti nejlepších DJs uvedených v DJ Mag Top 100 za rok 2017 – Afrojack, Armin van Buuren, Dimitri Vegas & Like Mike, Hardwell, Marshmello, Steve Aoki a Tiësto – organizátoři festivalu přidali Alan Walker, Alle Farben, Neelix, Ostblockschlampen, Timmy Trumpet, Tujamo, Will Sparks a W&W do první fáze line-upu hlavních umělců.

Seznam hvězd bude aktualizován každý pátek v 13:00 na facebook.com/airbeatone.

Q-Dance Stage bude dalším vizuálním vrcholem Airbeat-One 2018. Podoba scény bude odhalena v příštích dnech. Fanoušci “tvrdších hudebních stylů” se mohou těšit na megastars Brennan Heart, Code Black, Coone, Noisecontrollers a Zatox.

Německé duo Gestört aber GeiL, je potvrzeno pro Terminal Stage. Stejně jako v předchozích letech zaplní chlapci i vrchol stanu. Další duo Lexy & K-Paul se po několikaleté přestávce opět vrací na festival Airbeat-One. Watermät se k nim připojí a přidá se k působivé sestavě Terminal Stage.

Informace jsou také o Second Stage, která představí Blastoyz Captain Hook, Fabio & Moon, Ranji a Liquid Soul, což je dobrá zpráva pro fanoušky stylu Goa.

Velmi výjimečný debut na Airbeat-One bude mít česká značka TRANSMISSION pod hlavičkou United Music. Po dva dny bude nová plocha o rozloze 5000 m2 s jednoduchým názvem Arena, určena pro nejlepší světové trance umělce. První vystupující budou brzy oznámeni.

Největší festival elektronické hudby v severním Německu proběhne od 11. do 15. července 2018 na letišti vedle města Neustadt-Glewe ve státě Mecklenburg – Západní Pomořansko. Každý rok je místo pro tuto událost vyzdobeno. V předchozích letech evokovalo říši inků či starověký Řím. V roce 2016 připomínalo centrální Tokio. V loňském roce dav tančil před kulisou představující Capitol ve Washingtonu D.C. Tento rok se festival převlékne do britského a vše se bude točit kolem Spojeného království.

Vstupenky na Airbeat-One rychle mizí. První dvě fáze předprodejů skončily a 3. vstupenková vlna se nedávno spustila s nabídkou Full Weekend Pass na adrese www.airbeat-one.de za 119 EUR plus rezervační poplatek a VIP Full Weekend Pass za 199 EUR plus rezervační poplatek.

Více informací na http://www.airbeat-one.de/ nebo facebook.com/airbeatone.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.