APETIT FESTIVAL gurmánský festival dobrého jídla a pití

APETIT FESTIVAL gurmánský festival dobrého jídla a pití29. – 30. června 2013 se v areálu Synthesia Park (Dostihového závodiště) Pardubicích koná gurmánský festival dobrého jídla a pití – APETIT FESTIVAL. Přehlídka TOP restaurací a šéfkuchařů, pivovarů, vinařství a všeho co ke kvalitní gastronomii patří.

 

V současné době stále ještě panuje zima, ale vyplatí se myslet již nyní na léto. Na konci června se totiž uskuteční další ročník populární gastronomické události – Apetit Festivalu, která expanduje i do dalšího regionu, a to do východních Čech!

Jste z východních Čech a za gastronomickými událostmi jste museli vyrážet za hranice vašeho kraje? Pak vás jistě potěšíme, protože tento rok se vše změní a vy se můžete těšit na skutečný festival chutí a požitků přímo v Pardubicích. V termínu od 29. do 30.6. 2013 se totiž uskuteční ve vašem regionu Apetit Festival, tedy setkání s těmi nejlepšími kuchaři, restauracemi, pivovary , vinařstvími, ale i regionálními specialitami a potravinami, které byste jinde nepotkali.

Na tomto food festivalu budete moci ochutnat takové pochoutky jako je například grilovaná vepřová panenka na variaci listových salátů s malinovým vinaigrette a krutony z ciabatty, nebo vyzrálý steak z hovězího pupku, připravený na lávovém grilu, jako tomu bylo na loňském ročníku v Plzni.

Východočeský Apetit Festival se bude konat na pardubickém dostihovém závodišti tedy Synthesia parku, který pro tuto příležitost přeměníme v místo setkávání gurmánů, místo na vysoké úrovni, kde bude zastoupena ušlechtilá gastronomie a zkrátka vše, co je skutečně dobré. Naším cílem je vybrat ty nejlepší zástupce z východočeského regionu tedy Kráovehradeckého a Pardubického kraje, kteří by skvěle reprezentovali kvalitní gastronomii. Víte o restauraci, kde se vaří skutečně s láskou? Jste výrobce lokálních potravin, piva, vína nebo vybraných lahůdek, které by zde měly být prezentovány? Nebojte se a přihlaste se produkčnímu týmu.

Věříme, že i východočeský Apetit Festival se stane tou největší událostí v oblasti gastronomie v tomto regionu a těšíme se na začátku léta v Pardubicích na shledanou!

15 TOP restaurací
20 pivovarů
10 vinařství
farmářské trhy
regionální potraviny
kavárny
cocktail bary
a další

soutěž o VÝCHODOČESKOU RESTAURACI ROKU 2013 a PIVOVAR ROKU 2013

kuchařské show známých osobností a nejlepších českých šéfkuchařů

hudební program

APETIT FESTIVAL gurmánský festival dobrého jídla a pití

Náš portál Chrudimka.cz je mediálním partnerem této akce.

Více na http://www.apetitfestival.cz a na https://www.facebook.com/ApetitFestivalPardubice.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.