Čtvrtek, 1.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Argema vystoupí v pátek ve Skutči

Argema vystoupí v pátek ve SkutčiArgema je nejen název tropického motýla, ale i kapely z Uherského Hradiště, která na české hudební scéně načala již čtvrté desetiletí své činnosti a neustále je velmi produktivní, co se týče koncertů a nové tvorby. Tříhodinový koncert bez přestávky, s největšími hity i v akustické podobě, si můžete užít v pátek 16. května 2014 od 20 hodin v Kulturním klubu ve Skutči.

Nyní se vraťme k tomu, jak to vše začalo.

Roku 1982 se sešla parta hudebních nadšenců, v čele s bubeníkem Josefem Pavkou, kytaristou Stanislavem Borovičkou, baskytaristou Oldřichem Gistrem, vokalistou Jaroslavem Pavelkou a v neposlední řadě zpěvákem Zbyňkem Horákem, kterého všichni známe pod uměleckým pseudonymem Bobr.

První veřejné vystoupení proběhlo v Čejkovicích. Další koncerty na sebe dlouho nenechaly čekat a cesta za získáváním popularity na tuzemské hudební scéně mohla začít. I po 30 letech na hudební scéně, více než 3000 koncertech a spoustě vydaných desek má Argema neustále chuť se setkávat se svými fanoušky, vydávat nové písně, koncertovat, přijímat nové výzvy a hlavně být tou originální kapelou, kterou můžete vidět i v Kulturním klubu ve Skutči.

Vstupenky v hodnotě 200,- Kč můžete zakoupit na http://vstupenky.skutec.cz, na odboru kultury a školství MěÚ Skuteč a v TIC Skuteč nebo na místě před koncertem.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.