Čtvrtek, 18.4.2024
HudbaKultura

Ariana Grande představí Praze novou desku Sweetener

Americká zpěvačka a zároveň jedna z nejvýraznějších osobností moderního popu dorazí už tento rok do Prahy!

Fanoušci se na tuto pětadvacetiletou zpěvačku mohou těšit 8. září 19:30 hodin v pražské O2 areně, kde představí nejen novinky z jejího loňského alba Sweetener, ale i většinu svých největších hitů, které ji ve své jedenáctileté kariéře nejvíce proslavily.

V roce 2011, kdy Ariana Grande odstartovala svou pěveckou dráhu, si hned získala srdce několika milionů posluchačů, a to především díky hitům Put Your Hearts Up, The Way a Baby I. Jeden z největších úspěchů přišel ale až o tři roky později, o což se „postarala“ Arianina největší hitovka Problem, na které se podílela i rapperka Iggy Azalea. Dobře si vedla i píseň Break Free, nebo Bang Bang s hostující Jessie J a Nicki Minaj. Mezi první příčky se také vyšplhaly Into You, Dangerous Woman, Side To Side, Focus, One Last Time a mnohé další.

A s úspěchy ještě nekončíme. Její pilotní album Yours Truly se umístilo na prvním místě v americkém žebříčku Billboard 200, stejné místo obsadila i pozdější deska My Everything. V roce 2016 vydala Ariana další studiové album, tentokrát s eponymním singlem Dangerous Woman. Vloni na konci léta Ariana vydala svou čtvrtou řadovku s jednoduchým názvem Sweetener, ze kterého se nejvíce proslavila tato trojice singlů: No Tears Left to Cry, God Is a Woman a Breathin. Toto album se opět umístilo na prvním místě v americkém žebříčku Billboard 200 a mezi posluchači se stalo velice oblíbeným. A letos v únoru Ariana představila světu svou další desku, kterou pojmenovala Thank U, Next. Album vypráví životní příběh, kdy zemřel Arianin bývalý přítel Mac Miller a doba, ve které se zpěvačka rozešla se svým přítelem Peteem Davidsonem. Posluchači můžou odtud slyšet stejnojmennou píseň Thank U, Next, dále pak slavné hity 7 Rings a Break Up With Your Girlfriend, I´m Bored.

Na svém kontě má zpěvačka i několik prestižních ocenění, jednou z nich je dokonce cena Grammy v kategorii za nejlepší popové vokální album Sweetener.

Ariana Grande zavítá do Česka úplně poprvé, takže toto je jedinečná příležitost zavítat na koncert, tak ji nepropásněte!

 

 

Bližší informace naleznete na oficiálních webových stránkách O2 areny. Vstupenky lze zakoupit v prodejní síti Ticketportal nebo u pořadatele Live Nation.

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.