Aviatickou pouť letos odstartuje Čechomor

Aviatickou pouť letos odstartuje ČechomorKoncert populární hudební formace – 1. června 2013 (před hlavním programem Aviatické pouti).

Na Aviatickou pouť vás zveme průběžně. Letos poprvé máme kromě výborného leteckého programu lákadlo navíc – hudební vystoupení. Sobotní letový program Aviatické pouti odstartuje koncert Čechomoru. Zahrají své největší pecky od 11:30 do 12:30 hodin. Návštěvníkům proto doporučujeme přijít v sobotu již dopoledne, protože vstup na koncert je zdarma, v ceně vstupenky.

Ptáte se, proč právě Čechomor?
Jednak má podobně jako celá Aviatická show široké spektrum fanoušků, všech věkových skupin, zpívají česky, jsou prověření a dlouhodobě oblíbení. Do programu proto dobře zapadají. A jednak mají mezi sebou také pilota! Frontman kapely a houslista Karel Holas létá a videoklip k písni Limbora se dokonce natáčel v letadle, na palubě letounu typu Cessna Grand Caravan, nad Prahou a Mělníkem. V průběhu letu se stala dramatická událost, kdy se pilotovi udělalo špatně a s letadlem byl nucen přistát, tehdy ještě ve výcviku jako žák, právě Karel Holas. Všechno dopadlo dobře a Čechomor v si v plné parádě budete moci poslechnout v sobotu v 11,30 na ploše pardubického letiště.

Aviatickou pouť letos odstartuje Čechomor

 

Kdy: 1. června 2013 – 11:30 – 12:30
Kde: letiště Pardubice
Vstupenky: vstup na koncert mají všichni sobotní platící návštěvníci Aviatické pouti ZDARMA
 

 

23. AVIATICKÁ POUŤ, 1. – 2. června 2013 Letiště Pardubice

Aviatická pouť je stálicí v kalendáři oblíbených leteckých přehlídek. Jejím cílem je připomínat úspěchy české a československé aviatiky sobě vlastním, originálním formátem divadelně pojatých představení ve vzduchu i na zemi, jež ve 3D prostoru kombinují obecný historický děj s tím leteckým. A protože letectví je obor, který nám dělal a dělá dobré jméno, chce Aviatická pouť, tím, že existuje, podpořit význam odkazu těch, kteří se na něm podíleli a podílejí.

Aviatická pouť 2013 „Tenkrát na Východě” opět přinese návštěvníkům okázalý návrat do historie, tentokrát zejména na Východ od demarkační linie.

 

Aviatickou pouť letos odstartuje Čechomor

 

Více na http://aviatickapout.cz/.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.