Sobota, 4.2.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Avicii hlavní hvězdou MAGNETIC Festivalu

magneticMAGNETIC Festival poprvé v ČR! Premiéra mezinárodního indoor festivalu elektronické hudby proběhne 7. května 2012 v nové multifunkční hale PVA EXPO Praha v Letňanech. Headlinerem prvního MAGNETIC Festivalu je jeden z nejžádanějších housových DJů současnosti – Avicii (aka Tim Berg), jehož hity Levels, Bromance nebo My Feelings For You vládnou každému klubu a tanečnímu festivalu napříč kontinenty.

Aktuálně šestý DJ a producent světa v prestižním hlasování DJ Mag Top 100 nechal ve svých 22 letech za sebou nejen své kolegy ze Swedish House Mafia, ale i jména jako Afrojack, Fedde Le Grand nebo Paul van Dyk. Kromě Avicciho vystoupí také Laidback Luke, Dada Life, Chuckie, Hardwell, Dimitri Vegas & Like Mike, David Tort a Oliver Twizt. Takto exkluzivní line up aktuálních světových DJs na jednom festivalu zažije české publikum poprvé.

DJs:
AVICII – http://www.avicii.com/
LAIDBACK LUKE – http://www.laidbackluke.com/
DADA LIFE – http://www.dadalife.com/
CHUCKIE – http://www.djchuckie.com/
HARDWELL – http://www.djhardwell.com/
DIMITRI VEGAS & LIKE MIKE – http://www.dimitrivegasandlikemike.com/
DAVID TORT – www.myspace.com/davidtort
OLIVER TWIZT – http://www.oliver-twizt.com/

Vstupenky zakoupíte v síti Ticketpro od 890,- Kč (cena se bude zvyšovat). Vstupenky kategorie GOLD ALL INCLUSIVE, které obsahují neomezenou konzumaci alkoholických a nealkoholických nápojů, stojí 2500,- Kč    

Pro aktuální informace sledujte www.facebook.com/magneticfestival nebo http://www.magneticfestival.com/  

MAGNETIC Festival pořádá LIVE61.

Avicii (Tim Berg)
US tour: http://youtu.be/bOOAjaQeadM
Levels: http://youtu.be/_ovdm2yX4MA
Bromance: http://youtu.be/eWUC5Q0RCAA

Laidback Luke
Více jak rok a půl jsme si museli počkat na návrat tohoto malého – velkého muže do ČR. A čekání se rozhodně vyplatilo! Hala pro 10 000 návštěvníků je přesně to, co stylu a hudbě tohoto housového génia sedí nejlépe. Připravte se na silnou Turbulence, Natural Disaster nebo řádně načasovanou Timebomb.
Turbulence: http://youtu.be/y3OzHBEcymw

Dada Life
Láska k hudbě prochází žaludkem. Přesně tohle tvrdí dvojice producentů a DJů Dada Life, která ke své povinné výbavě pro každou show přibalí minimálně jeden kamion banánů a hektolitry šampaňského. S hity jako Kick Out The Epic Motherf*cker, White Noise / Red Meat a mnoha remixy vévodí jako žádaní headlineři největších tanečním festivalů, např. Electric Daisy Carnival, Ultra Music Festival a dalším.
Kick Out The Epic Motherf**er: http://youtu.be/bBz8pZd341s

Chuckie
Výbušnost v každém beatu – to je Chuckie, který do své show vkládá vždy maximum. Jak taky jinak charakterizovat styl někoho, kdo se učí techniku na hip-hopu a přejde přes různé styly až k elektronické hudbě. To nemůže nikdy dopadnout špatně, viz tracky Let The Bass Kick nebo Aftershock. Právě jeho variabilita je zárukou energické hudební smršti. Jeho talentu využívají ve studiích např. Tinie Tempah, Kesha, Alexis Jordan, P Diddy, 50 Cent, Lil Jon nebo Akon.
Let The Bass Kick: http://youtu.be/4ZgDGvtnTrE 

Hardwell
House do haly jako stvořený, takto charakterizují jeho styl kolegové z brandže. Ve svých 23 letech stanul hned na první pokus na 24. příčce DJ Mag Top 100. Od chvíle, kdy vydal bootleg Show Me Love v roce 2009 (Steve Angello & Laidback Luke) ho čekal raketový vzestup, který jen posílil v roce 2011 v kolaboraci s Tiëstem a jejich hitem ZERO 76. Originální styl a technická zručnost jsou jen další důvody, proč poutá pozornost svých slavnějších kolegů a v neposlední řadě i domácího publika, které si ho velmi oblíbilo.
Encoded: http://youtu.be/JHOX-T5FNI4

Dimitri Vegas & Like Mike
Belgické duo, které má na svědomí nejen hymnu k festivalu Tomorrowland 2011, ale také spousta remixů a kolaborací. Nečekejte, až se z Dimitri Vegas & Like Mike stanou hvězdy světového formátu – oni už hvězdy jsou. Pokud máme zvolit černého koně festivalu, budou to právě oni.
Tomorrowland aftermovie: http://youtu.be/SsHxRE-WuwM

David Tort
Přes 12 let patří David Tort mezi zásadní umělce na španělské elektronické scéně. Více jak 50 vydaných tracků a remixů (David Guetta, Tïesto & Nelly Furtado, Bob Sinclar) jsou toho důkazem. Hlasitě o sobě dal vědět např. singlem One Look (ft.  Gosha, Axtone records) nebo Chase The Sun, který s ním produkoval Norman Doray.
Chase The Sun: http://youtu.be/HTb57IYEtAA

Oliver Twizt
Dříve člen dua Skitzofrenix, nyní velký hráč pod aliasem Oliver Twizt. Jeho sedmnáctileté působení v hudebním průmyslu je slyšet v každé jeho skladbě. Do elektronického hávu vměstná bez problému soulové vokály, breakbeat a samply z tanečních tracků, které jsou díky jeho remixům opět aktuální.
Another Step: http://youtu.be/kfg3OIhlpno

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.