Beko Fresh Festival – novinky, gastronomická překvapení a inovace kam se podíváš…

Gurmánský festival, který letos v Pardubicích oslaví již sedmý ročník, láká na celou řadu novinek. Nové i známé kuchařské hvězdy, překvapivé novinky v gastronomii, které letí ve světě, výrazně vylepšená a pohodlná zázemí včetně nové pivní a vinařské zóny a celá řada dalších překvapení – to vše v Pardubicích na dostihovém závodišti v sobotu a v neděli 15. – 16. června.

Gurmánská akce plná novinek – Beko Fresh Festival 2019 – zahájí svůj program v sobotu 15. června na pardubickém dostihovém závodišti v 10 hodin. Cena vstupného v předprodeji, který byl spuštěn v pondělí 11. března, je 100 Kč.

„Každý rok se snažíme přijít s něčím novým, neokoukaným. Letos bude novinek celá řada. Všechny je těžké vyjmenovat, ale  zmínil bych novou pivní zónu s velkokapacitním stanem s prezentací minipivovarů a živou kapelou po oba dny, novou vinařskou zónu s řízenými degustacemi našich nejlepších vinařství, plážovou barovou zónu s koktejlovými bary, nebo třeba důraz na prezentaci originálních menu, která dobývají  a okouzlují světové festivaly,“ láká návštěvníky na festival jeho ředitel Petr Jirásek.

Beko Fresh Festival letos klade důraz také na ekologii – snahou organizátorů je maximálně omezit plastové obaly a nádobí používané vystavovateli i kuchaři. „Jsme velká akce, která osloví obrovské množství zákazníků. Je to první krok ve snaze nahradit plastové nádobí ekologičtějšími variantami a já věřím, že se setká s úspěchem,“ doufá Jirásek.

Festival myslí i na děti – velkým tahákem pro rodiny s dětmi se letos stane dětská zóna, která nabídne aktivity pro děti všech věkových kategorií – od zázemí pro batolata až po workshopy a naučný program pro starší děti s vlastní mini workshop stage. Veškerý program pro malé návštěvníky bude zdarma.

Na Beko Fresh Festivalu se představí známé kuchařské osobnosti v čele s tradiční „tváří festivalu“ Zdeňkem Pohlreichem. „Naší snahou je, aby byl letošní festival hravější, kreativnější, zábavnější. Novinky se opravdu dotknou téměř všeho, na co jsou návštěvníci zvyklí – od gastronomie, až po zázemí pro návštěvníky nebo doprovodného programu,“ uzavírá pozvání na letošní Beko Fresh Festival Petr Jirásek.

Vstupenky na goout.net.

 

Beko Fresh Festival

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.