Čtvrtek, 22.2.2024
HudbaKultura

Benefice pro Nicolase

Benefice pro NicolaseV úterý 27. září 2016 od 19:00 se v pardubickém klubu ABC (L-klub) bude konat benefiční večer plný dobré muziky. Na podiu vystoupí TATA BOJS, Portless, Márdy z Vypsaný Fixy, Sabrage a DJ Kato (Prago Union) Ti včichni s jedním jediným cílem – pomoci zpátky na nohy 10 letému Nicolasovi. Nicolas přestal chodit 8. 10. 2015 – bez vlastního i cizího zavinění. Zničehonic. Niky prodělal ischemii míšního konu. Onemocnění se projevilo parézou nohou a poruchou svěračů. Nezbytnou součástí léčby jsou rehabilitace, které postupně vedou ke zlepšení jeho stavu. Nesou však s sebou nemalé výdaje. Proto se na Vás obracíme s prosbou o finanční pomoc, která nám umožní zaplatit opakované intenzivní rehabilitace. Náklady na třítýdenní terapii jsou asi 5 500 euro.

Všichni věříme, že je to jediná šance, jak vrátit Nikyho do běžného života. Potřebné finance se pokusíme vybrat ze vstupného – interpreti vystupují bez nároku na honorář a věříme, že se nám to povede.

Více informací o akci naleznete na fb události https://www.facebook.com/events/148307412278173/, případně na stránce o Nikym www.chcinanohy.cz.

Vstupné je 280,- v předprodeji síť TICKETPORTAL a 350,- na místě.

Přijďte si užít večer plný dobré muziky a zároveň pomoci dobré věci – společně to zvládneme

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.