Úterý, 16.4.2024
HokejSport

Bitva o všechno na chrudimském ledě!

Chance liga je téměř u konce. Týmy se připravují na předposlední 51. kolo ligy a Dynamo B se tak rozloučí s domácí půdou a svými fanoušky. Bude to navíc ve veledůležitém zápase proti Znojmu. Přijďte se 28. února rozloučit s Béčkem a podpořte celý tým k potřebné výhře!

Pardubice se nachází ve zvláštní situaci, mají ještě šanci se dostat do play-off, zároveň ale stále mohou spadnout až na poslední příčku. Dva zápasy před koncem základní části béčko ztrácí 5 bodů na (play-off) desátou příčku, zároveň je ale pouhých 5 bodů dělí od posledního čtrnáctého místa. Utkání proti Znojmu tak bude pro Dynamo nejdůležitějším zápasem sezóny a vy budete moct být u něho!

Znojmo má k sestupu ze všech týmů Chance ligy nejblíže. Po 50 utkáních nasbírali pouhých 57 bodů a budou muset v obou posledních utkáních plně bodovat, aby měli alespoň teoretickou šanci na udržení v lize. Před posledním venkovním zápasem se ovšem hráči Znojma posilnili výhrou nad Vsetínem a morálku z tohoto zápasu si určitě přivezou i do Chrudimě.

Dá se očekávat, že Pardubice B nastoupí v plné sestavě a nedají soupeři ani kousek prázdného ledu. To stejné ovšem bude platit i pro Znojmo. Přijďte tedy na šlágr kola, kde se rozhodne o osudu obou týmů!

 

Kdy  28. února 2024 od 18 hodin
Kde

  Zimní stadion Chrudim  Vstupenky

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.