Pondělí, 27.3.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Blíží se Den dopravy zdarma

Blíží se Den dopravy zdarmaI letos mohou zákazníci českých internetových obchodů ušetřit při předvánočních nákupech. Internetový srovnávač cen Heureka.cz chystá třetí ročník Dne dopravy zdarma. Celá akce vypukne 18. listopadu 2014 ve 12:00 a potrvá přesně 24 hodin.

Stejně jako v loňském roce bude i letos podmínkou, aby hodnota nákupu dosáhla alespoň 300 Kč. Počet zapojenách e-shopů zatím není uzavřen, podle organizátorů je ale jisté, že jich bude minimálně tolik jako loni, kdy se do projektu zapojilo 926 e-shopů.

Dne dopravy zdarma se zúčastníme i letos,“ potvrzuje mluvčí Mall.cz Michaela Gregorová. Loni vzrostl počet objednávek během této akce dvojnásobně. Znovu se zapojí i Alza. „Zákazníkům nabídneme něco navíc. Nechte se překvapit,“ láká mluvčí Šárka Jakoubková.

„Loni se počet objednávek v tento den zvedl o 380 procent,“ říká šéf Heureka.cz Tomáš Braverman. Celkem lidé v tento den zadali 111 237 objednávek v průměrné hodnotě 1633 koruny. „Lidé na dopravě ušetřili 9,7 milionu korun,“ dodává.

Inspirací pro Den dorpavy zdarma je FreeShippingDay.com, který vznikl ve Spojených státech.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.