Neděle, 24.9.2023
Ostatní volný časVolný čas

Blíží se Festival Fantazie 2018!

Začátek letních prázdnin se blíží a přináší s sebou 23. ročník Festivalu Fantazie. Největší festival popkultury v České republice a jeden z největších v Evropě se bude konat od 29. června do 8. července 2018 tradičně v Chotěboři. Na své si přijdou fanoušci sci-fi, fantasy a hororu, ale i krimi, vojenství a historie. Nebudou chybět ani hry, videa, filmy, seriály, anime, manga, komiksy, knihy, divadlo a samozřejmě hudba.

Můžete se těšit na program plný her, přednášek a workshopů. Akce je pravidelně tak našlapaná obsahem, že Vám rozhodně doporučujeme přijet na více než jeden den. Jakmile totiž na Festival Fantazie jednou přijedete, nebudete chtít odjet! Ale jak jsme zmiňovali v loňském review akce, FFko rozhodně není jenom pro hardcore fanoušky. Akci si naplno užijete i za předpokladu, že chcete jen zkusit něco nevšedního. Může snad mít nějaká akce lepší vizitku?

Festival fantazie tradičně provází přátelská atmosféra a je to skvělá příležitost poznat nové lidi s podobnými zájmy. A kdy naposledy jste měli možnost nasnídat se ve stylu Harryho Pottera, zacvičit si na louce třeba ranní jógu, dozvědět se něco nového o oblíbené knižní sérii, vyzkoušet si nejnovější hry, dát si pečené sele a večer zakončit u nového filmového trháku? To zní jako príma den, že? Takže všichni hurá na Festival Fantazie 2018 do Chotěboře!

www.festivalfantazie.cz

Festival Fantazie na FB

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.

Jakub Rusňák

Mám rád hudbu, filmy, ponocování a hodně moc čaje. Sociální sítě -> /ExRusikk