Boom Jinx poprvé na Transmission

boom jinxI letošní vydání dechberoucí show Transmission, která se tento rok uskuteční 6. listopadu 2010 a ponese v tématu Future Cities, nabídne kromě osvědčených jmen v podání nejlepších trance DJs planety i hvězdy jež se v České republice představí poprvé.

Absolutní DJskou špičku, která bude v zastoupení takových jmen jakými jsou Sander van Doorn, Markus Schulz, Andy Moor, Simon Patterson, W & W a Jaytech, podpoří norský DJ a producent Boom Jinx, který se proslavil především hudbou k slavnému seriálu CSI: Miami. Skládat začal už v roce 1989 v programu SoundTracker. Poté,  co tvořil pro filmový a televizní průmysl, obrátil v roce 2005 pozornost na oblast taneční hudby. Debutoval remixem pro Tilt – New Day. Singly Come Play Perfect a Remember September obdržely výborné recenze v mnoha zahraničních magazínech, track Manipulator si jako znělku koupila televizní show CSI: Miami a jeho skladby s oblibou hráli Tiësto, Armin van Buuren, Above&Beyond, Paul van Dyk nebo Ferry Corsten.

Pokud si nechcete nechat ujít tohoto skvělého DJe a producenta, který bude mít v sobotu 6. Listopadu 2010 na Transmission svojí velkou premiéru. Doporučujeme neotálet s nákupem vstupenek, které jsou v prodeji za současnou cenu 1190 Kč do konce září. Jejich cena se bude každý měsíc zvyšovat až na konečných 1390 Kč. V sekci shop na www.unitedmusic.cz jsou také v prodeji All inclusive VIP vstupenky za 3500 Kč na, které nabízejí neomezenou konzumaci nápojů a přístup na luxusní terasu s omezenou kapacitou. Vstupenky kategorie Golden do klubového patra za 4600 Kč můžete rezervovat prostřednictvím emailu klimesova@best.sazka.cz nebo kupovat na pokladnách O2 areny každý všední den od 13 do 18 hodin.

Více info se můžete dočíst na www.boomjinx.com a www.transmission.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.