Pátek, 8.12.2023
Chrudim

Centrum pro zdravotně postižené nabízí internetovou učebnu

czp-pkInternetová učebna je určena osobám se zdravotním postižením a seniorům. Jedná se o volnočasovou aktivitu, která nabízí tři kompletní počítačové sestavy k vyhledání potřebných informací ze sociální, zdravotní a kulturní oblasti. V učebně je dostupná tiskárna a kopírka.

Na chod internetové učebny dohlíží proškolený sociální pracovník, který vám v případě potřeby ochotně pomůže a poradí. S pracovníkem se můžete domluvit na individuální pomoci, kterou je nutné si sjednat předem. Využívání počítačů a přístup na internet je zcela zdarma. Učebna je přístupná v prostorách Chrudimského Centra v ulici Revoluční 594.  Od pondělí do čtvrtka v provozní době od 9 do 16 hodin. Novinkou v našem Centru je možnost zapůjčení nebo zakoupení EUROKLÍČE v hodnotě 360,-Kč. EUROKLÍČ slouží osobám zdravotně znevýhodněným, rodičům s dětmi do tří let. Jedná se o univerzální klíč pro otevření toalet, plošin a výtahů.

Pro více informací se můžete obrátit na pracovníka Centra a to buď osobně, e-mailem – lucie.rechtorikova@czp-pk.cz, nebo telefonicky na číslech 775 693 989, 469 620 320. Všichni jste srdečně zváni.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.