Pondělí, 11.12.2023
HudbaKultura

Česko-Slovenská hudební alba roku 2014, která by Vás neměla minout

Criminal ColectionRok 2014 nám pomalu končí a tak jsme pro vás opět připravili Česko – Slovenský žebříček hudebních alb, která by neměla uniknout vaší pozornosti.

 

 

 

 

 

 

Punkhart & Criminal Colection – 10 Years – split CD
Criminal Colection jsem zařadil na první místo v loňském roce s jejich EP “Something to live for” a svoji pozici jedné z nejlepších CZ/SK kapel potvrdili i letos kdy vydali k příležitosti 10. výročí vzniku split album s kapelou Punkhart. No a Punkhart svou částí první místo v mém žebříčku jen potvrzují.

 

From Our Hands – Individuals
Druhé místo v mém žebříčku zaujíma slovenská banda From Our Hands, která stejně jako výše zmínění Criminal Colection patří mezi špičku na domácí scéně a jejich nové album Individuals to jen potvrzuje.

 

Skywalker – Liberty Island
Fanoušky tvrdší hudby určitě nesmí minout letošní album Liberty Island pražských Skywalker, kteří se v mém žebříčku objevili i s jejich alby Arkham a Babylon.

 

Hero From Zero – Disillusions
Pro většinu z Vás asi neznámá banda Hero From Zero z Prahy nedávno vydala své debutové EP Disillusion a dala tak o sobě vědět opravdu ve velkém stylu.

 

Desort – Mediocore
Nakonec tu mám i doporučení pro milovníky pohodového punk-rocku, které by určitě nemělo minout nové EP Mediocore středočeských sympaťáků Desort.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.