CHallenge RAce STrong – překonej sám sebe

Hlavní myšlenkou CHallenge RAce STrong není závodit mezi sebou, ale čelit sobě samému v zátěžové situaci. Již z názvu těchto tří slov je patrný název města, ve kterém se koná třetí ročník tohoto závodu. Jde o extrémně fyzicky a psychicky náročný běh, ve kterém účastník čelí několika výzvám ve formě silových, pohybově všestranných a mentálních stanovišť. Závod se uskuteční v sobotu 5. října 2019 ve městě Chrast, které se svým okolím umožňuje být rodištěm nestandartní výzvy – 8 stanovišť, 9 km běhu, síla, mentální dovednost a hlavně tvoje vůle.

 


pátek 5. října 2019 na stadionu Chrast u Chrudimi


prezence od 8:30
start prvního účastníka v 10:00
závěrečné vyhlášení v 16:00

 

Závodu se může účastnit dovršením věku 18 let. Účastnit se je možné ve věkové kategorii 15 – 18 let pouze s písemným souhlasem zákonného zástupce. Minimální věková hranice je 15 let.

Registrace

Zájemce vyplní registrační formulář. Poté mu bude zaslán potvrzující email s číslem účtu a jedinečným variabilním symbolem, který musí vepsat při převodu. Při registraci do 10. září 2019 zajistíme tričko, které je obsaženo ve startovním balíčku.

1. Navštivte stránku www.challenge-race-strong.cz
2. Klikněte na červené políčko REGISTRACE.
3. Vyplňte krátký formulář a odešlete. 
4. Na e-mail během pár dní přijdou informace o platbě. 
5. Jakmile platba dorazí, obdržíte potvrzovací e-mail.

REGISTRACE JE MOŽNÁ POUZE ELEKTRONICKY PŘEDEM, NA MÍSTĚ V DEN ZÁVODU SE REGISTROVAT NELZE!

Startovní balíček za 550 Kč obsahuje startovné, občerstvení během závodu, hlavní jídlo, nápoj, teplou sprchu. Jako bonus tričko Challenge Race Strong (pouze při registraci do 10. září).

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.