Charts Club 2018 #11

Patříte mezi lidi, kteří by rádi poslouchali neustále něco nového, ale nemáte čas na brouzdání internetem? Právě pro vás je tu nový Charts Club – seriál článků o tom nejnovějším ze světa hudby, od alb po videoklipy. V tomto díle se objeví Taylor SwiftImagine Dragons, nebo Jabbawockeez!

Delikátní písnička

Taylor Swift úspěšně pokračuje v promování svého nejnovějšího alba Reputation, díky čemuž jsme se dočkali vydání dalšího singlu z tohoto alba, který nese název Delicate. Jak je to již u Taylor obvyklé, písničkou a videoklipem nás nechá nahlédnout do své hlavy. Alespoň to tak vypadá. V písničce popisuje své pocity z poznávání někoho nového, kdo se jí líbí. Popisuje své obavy z toho, jak na ní bude nahlížet, když jí doposud mohl znát jen z médií. A nový videoklip je po extravagantních kouscích z posledních měsíců o dost prostější. Žádný drahý auta, žádný brutální green screen. Prostě jen Taylor, která si tančí na své cestě životem, jako by se na ní nikdo nedíval. Delicate rozhodně stojí za poslech.

 

 

Imagine Dragons 18+

Imagine Dragons vydávají další singl, nesoucí název Next To Me. Jedná se o pop-rockovou baladu s country nádechem. A Imagine Dragons k ní natočili videoklip, který bude útočit na vaše city. Jedná se o love song, ale nenechte se zmást. Klip vypráví o muži, který v těžké životní situaci udělal chybu, za kterou si vysloužil trest smrti. Nápad vypadá prvoplánově, ale ve skutečnosti opravdu funguje. Takřka dvanáctiminutový videoklip ve vás bude rezonovat, za to vám ručím. Už se těšíte na dubnový koncert v Praze?

 

 

Lil Dicky – Freaky Friday

Pamatujete si na film Mezi námi děvčaty s Lindsey Lohan a Jamie Lee Curtis? A přemýšleli jste někdy o tom, jaké by to bylo převtělit se do cizího těla? Tak v podstatě o tom je nový videoklip Lil Dickyho a Chrise Browna. Písnička i videoklip jsou zábavné, plné tance a rozhodně vás nenechají v klidu. A v klipu uvidíte další známé tváře – Ed Sheeran, DJ Khaled a Kendall Jenner. Takže víte jak, dávejte si pozor, co si přejete.

 

 

Tanec týdne

Jedna z nejznámějších tanečních skupin na světě, Jabbawockeez, se opět ukázali tanečnímu světu. A jak jinak než se špičkovou choreografií a špičkovým videoklipem. Dívat se na jejich umění je prostě čistá radost. A tancují na písničku, která teď tak “trochu” válcuje sociální sítě – Tiesto&Sevenn – Boom.

 

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.

Jakub Rusňák

Mám rád hudbu, filmy, ponocování a hodně moc čaje.