Čtvrtek, 2.2.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Charts Club 2018 #24

Patříte mezi lidi, kteří by rádi poslouchali neustále něco nového, ale nemáte čas na brouzdání internetem? Právě pro vás je tu nový Charts Club – seriál článků o tom nejnovějším ze světa hudby, od alb po videoklipy. V tomto díle se objeví Bebe Rexha, Panic! At The Disco, nebo Red Velvet!

Bebe Rexha – I’m A Mess

Bebe Rexha přináší další singl ze svého debutového alba Expectations, a ten se jmenuje I’m A Mess. Písnička je o smutku a falešné pozitivitě, které je dnes součástí tolika životů. Její hvězdná kariéra rychle nabírá na obrátkách, a i tato píseň ukazuje proč. Ona to se slovy totiž umí jako málokdo. Pokud jste o této talentované zpěvačce dosud neslyšeli, je na čase to napravit.

 

 

Panic! At The Disco – Hey Look Ma, I Made It

Brandon Uriel je hudebník. A hudebníci mají většinou velké potíže během začátků svých kariér. Hlavně s penězi, ale nejinak na tom jsou i vztahy atd. V písničce Hey Look Ma, I Made It se Brandon rozhodl oslavit to, že všechny tyto trable překonal. Jednoduchá myšlenka, ale brilantně zpracovaná. Na písničce spolupracoval s Dillonem Francisem, který je velice známým DJem. Videoklip je povedený, a bude se líbit hlavně milovníkům loutkového divadla.

 

 

Red Velvet – #Cookie Jar

Jihokorejská skupina Red Velvet se vrátila s novým singlem, a opět všechny překvapila novým konceptem. Po temném Peek-A.Boo a drsňáckém Bad Boy přichází na řadu hravý koncept písničky #Cookie Jar. Písnička je, jak už je to u Red Velvet poslední dobou zvykem, velice návyková. Videoklip vsází na silnou vizuální stránku, ale nechává i dostatek prostoru pro jistou formu vyprávění příběhu. 

 

 

Leoniden – Kids

Máte náladu na něco trochu oddechového? Tak právě pro vás je písnička Kids od skupiny Leoniden. Jsou oblíbení hlavně u našich západních sousedů, kde právě objíždějí festivaly. Jejich doménou je indie rock. Pokud vás písnička zaujme, neváhejte a poslechněte si jejich první album Leoniden (Two Piece Sign), které vyšlo v roce 2017.

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.

Jakub Rusňák

Mám rád hudbu, filmy, ponocování a hodně moc čaje. Sociální sítě -> /ExRusikk