Úterý, 16.4.2024
HudbaKultura

Charts Club 2018 #29

Patříte mezi lidi, kteří by rádi poslouchali neustále něco nového, ale nemáte čas na brouzdání internetem? Právě pro vás je tu nový Charts Club – seriál článků o tom nejnovějším ze světa hudby, od alb po videoklipy. V tomto díle se objeví twenty one pilots, Lana Rose, nebo LSD!

 

twenty one pilots – Levitate

Skupina twenty one pilots vydala třetí ze svých singlů předcházejících jejich nadcházejícímu albu Trench,který nese název Levitate. Všechny tři singly byly doplněny o klipy, které nepřímým způsobem vyprávějí o světě deprese. V Levitate se Tyler Joseph konečně z tohoto světa dostane ven. A ačkoliv všechny tři videoklipy vznesly mnoho otázek ohledně v nich vzniklém univerzu, dostalo se nám až příliš málo odpovědí. A co se týče hudby, jsou to 21p ve své nejlepší formě.

 

 

Lana Rose – Feel So Real

Lana Rose, vlastním jménem Parisa Bairaghdary, je youtuberka a influencerka z Dubaje, která je známá hlavně pro svoje beauty blogy. Nyní se však pustila do vod hudby, ve kterých se pokusí zapůsobit svojí doposud nabytou slávou z jiného odvětví zábavy. Její písnička nezní vůbec špatně, posuďte sami.

 

 

LSD feat Sia, Diplo, Labrinth – Thunderclouds

Popové trio LSD, do kterého patří Labrinth, Sia a Diplo, se utvořilo na začátku tohoto roku, a Thunderclouds je již jejich třetí společná píseň. Pokud máte rádi pop a dance hudbu, tak si tuto písničku zamilujete. Písnička boduje zejména v Evropě a v Austrálii, kde lehce vklouzla do žebříčků populární hudby. A pokud jste nadšenci do telefonů, možná jste písničku zaznamenali i v reklamě na Galaxy Note9.

 

 

(G)I-DLE – HANN

Jihokorejská skupina (G)I-DLE přichází s novou písničkou HANN. Jedná se o mix EDM a popu, a text písničky navazuje na předešlý singl Latata. Téma textu je opět láska, avšak v jedné věci se tato písnička liší od většiny jihokorejské produkce. Ona odlišnost se skrývá v tom, že tuto písničku napsala jedna z členek skupiny, Soyeon. Fakt, že písnička není jen pouhý prefabrikát na vydělávání peněz, ale skutečná autorská tvorba, mě zaujal natolik, že jsem se rozhodl o písničku podělit i s vámi.

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.

Jakub Rusňák

Mám rád hudbu, filmy, ponocování a hodně moc čaje. Sociální sítě -> /ExRusikk