Charts Club 2018 #30

Patříte mezi lidi, kteří by rádi poslouchali neustále něco nového, ale nemáte čas na brouzdání internetem? Právě pro vás je tu nový Charts Club – seriál článků o tom nejnovějším ze světa hudby, od alb po videoklipy. V tomto díle se objeví Eminem, NGT48, nebo Stray Kids!

Eminem – Fall

Eminem nedávno nečekaně vydal nové album Kamikaze, které připomíná staré dobré časy s Eminemem, kdy byla každá jeho písnička kontroverzí sama o sobě. Celé nové album je jedna velká kontroverze. Eminemovi se podařilo otřít se hned o několik desítek kolegů z branže. Písnička Fall samozřejmě disponuje skvělým textem, který nabízí hned několik vrstev k pochopení. Nakonec se ale sluší zmínit to nejlepší – mojí současnou zábavou se stala tweetovací válka, která probíhá již několik dní, a zdá se, že krev fanoušků zůstane ještě dlouho horká.

 

 

Mitron – Kamariya

Indická písnička Kamariya, pocházející ze soundtracku k filmu Mitron, je novým přírůstkem do řady indických pokusů o vytvoření písničky tradičního stylu s moderním nádechem. Spojení indické folkové hudby s moderním beatem funguje, to je už osvědčená věc. Ale pouze pokud se to udělá s řemeslnou zručností, což je tento případ. Videoklip pak slouží jako takový malý trailer k filmu. Je naplněn festivalovou atmosférou, spoustou tanečních prvků a barev. Hlavními hvězdami klipu jsou Jackky Bhagnani a Kritika Kamra.

 

 

NGT48 – Sekai no Hito e (To the people of the world)

Japonská skupina NGT48 se vydala do Ruska, konkrétně do Vladivostoku, kde splnili sen jedné velké fanynce japonského popu. Jméno této dívky je Alina, a celý videoklip se točí kolem ní, jak sní o tom stát se jpop idolem. Překračování hranic je vždycky zajímavé, a toto konkrétní by vám rozhodně nemělo uniknout, pokud se zajímáte o hudební zajímavosti.

 

 

Stray Kids – My Pace

Jihokorejská skupina Stray Kids vydala novou písničku My Pace. Myšlenka této písnička je “Jdi si za svým snem”, a těchto písniček není nikdy dost. Proto ji sem dám jako takové pozitivní uzavření tohoto Charts Clubu.

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.

Jakub Rusňák

Mám rád hudbu, filmy, ponocování a hodně moc čaje. Sociální sítě -> /ExRusikk