Christmas Party 2008

Plakát Christmas partyLetošní devátý ročník Christmas Party, který se uskuteční tradičně, den po Štědrém dnu, tedy 25. prosince 2008pardubickém L-klubu již zná kompletní line up a opět to bude řádná vánoční veselice.
Prvním jménem hlavní techno stage je belgický dj a producent Marco Bailey se svým vyhlášeným funky groovy technem. Marco je stále oddaný opravdu kvalitnímu technu a to jak na party, tak ve studiu, za což hovoří všechny jeho labely. Nemá moc význam o tomto dji psát nějaká superlativa.. Je to prostě Marco Bailey, jehož vystoupení si musí užít snad každý příznivec dobrého techna.

Také druhé zahraniční jméno na line upu znamená velmi hodně. Pozvání totiž přijal jeden z legendárních mistrů zvuku, mixu a studiové tvorby, člověk který značně ovlivnil celou historii taneční hudby, absolutní profík a zároveň showman, dj, remixér a producent Cisco Ferreira aka The Advent z Portugalska!

Ze Slovenska přijede se svým ostrým technem starý dobrý známý Toky, za domácí barvy budou pálit Džejár a Lord Space a závěr obstará velmi nádějný trojčlenný techno projekt z Jižních Čech ? Creaky Freezer.

Alternativou pro mazec na hlavní stagi bude druhá house stage, kde se se svým setem představí resident Climaxu v Roxy Chris Sadler, dj a moderátor Radia 1 Dan Cooley a ve speciální show, kdy se bude díky nové technologii kombinovat djing a vjing, dvojice Aiffel vs Paco. Poprvé zahraje na Christmasce aktivní mladý producent Jordy z Uherského Brodu a malý come back proběhne v podobě setu dje Miquela.

Na obou stagích bude připravena krásná vizuální show včetně plasmových obrazovek, laseru a velkého světelného parku.

 

Více info na www.christmasparty.cz.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.