Chrudim bude hostit Mistrovství ČR v křížovém mariáši

Chrudim bude hostit Mistrovství ČR v křížovém mariášiV hale TJ Sokol Chrudim se uskuteční ve dnech 20. a 21. listopadu 2010 Mistrovství České republiky v křížovém mariáši. Pořadatelem turnaje je 1. Biliard-hockey club Chrudim, který obdržel pověření od Českého svazu mariáše.

Prezentace bude probíhat v sobotu 20. listopadu již od šesté hodiny ranní. Mistrovství je rozděleno do tří turnajů, vše potřebné se účastníci dozvědí z právě vytištěného bulletinu, který informuje nejen o pravidlech hry, ale představuje také čtivým způsobem Chrudim a dává tipy na procházky po městě.

Přestože se přihlášky měly posílat do 5. listopadu, turnaj je stále otevřený. Příležitost zahrát si mají tedy i ti, kteří se za týden v sobotu dostaví do chrudimské sokolovny kolem šesté hodiny ráno k prezentaci. „Prozatím je přihlášeno stovka hráčů, ale tento počet ještě naroste,“ řekl nám včera telefonicky ředitel turnaje Vilém Meduna.

Startovné placené od 5. listopadu (včetně startovného placeného na místě) činí 650 Kč pro členy Svazu mariáše a 900 Kč pro nečleny. Cena zahrnuje 2x snídani, 2x oběd a 1x večeři, vstup do Muzea loutek, bezplatnou přepravu pořadatelským vozidlem na teritoriu města Chrudimě, cenu a upomínkové předměty pro účastníka mistrovství, poháry a ceny pro první tři hráče každého turnaje, poháry a ceny pro první tři hráče celého mistrovství.

Turnaje se mohou zúčastnit i zahraniční soutěžící. Členství v Českém svazu mariáše lze získat vyplněním přihlášky (v příloze propozic nebo na http://www.narinx.com/ a zaplacením ročního příspěvku ve výši 20,- Kč.

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.