Sobota, 4.2.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Chrudim čeká boj o sedmý titul

Chrudim čeká boj o sedmý titul

V pátek 4. března 2011 startuje play off nejvyšší futsalové soutěže. Chrudimský ERA-PACK je favoritem.

Poslední čtyři roky se všechny týmy nejvyšší futsalové soutěže mohou klidně stavět na hlavu, posilovat nebo trénovat o sto šest a stejně nic nezmění na tom, že prvenství bude slavit ERA-PACK.

V pátek startuje play off Jetbull ligy a je vysoce pravděpodobné, že Chrudim vezme titul znovu útokem. Ve sbírce jich už má šest. Play-off se bude hrát na tři vítězné zápasy, novinkou je, že v pořadatelství se týmy vystřídají po jednom utkání.

Trenérský tandem chrudimského favorita Bartůšek, Cacau může být po základní části v klidu. Soupeře zašlapával jednoho po druhém jako mravence. Nikdo neutekl.

Jediná porážka pochází ze zápasu s Torfem, kde se ERA-PACK dopustil administrativní chyby a derby bylo kontumováno v jeho neprospěch.

Ale jinak? Krutá pravda zní, že Chrudimi se nikdo ani nepřiblížil. Ta navíc před play off testuje pátého Brazilce Sidneyho. Ať už s ním, nebo bez něho je skoro jisté, že Slavia pro ni ve čtvrtfinále bude jenom sladkým dezertem.

Z ligy by ji mohla leda potrápit sebevědomá cizinecká kEra-Pack x Slavie - základní část, foto: Ivana Hoškováolonie z Teplic. Ta své čtvrtfinále proti pardubickému Torfu zahajuje v pátek. “My jsme profesionálové. Trénujeme každý den. Pardubice jsou amatéři. I to by mělo rozhodnout. Musíme hrát velmi dobře, ale máme na to vyhrát 3:0 na zápasy,” vytrubuje na internetových stránkách Balticflory její kapitán Alexandr Tolstov.

My trénujeme také třikrát. Ale zatímco někteří hráči Teplic denně, my týdně,” je před těžkým soubojem nad věcí kouč Torfu Miloslav Růžička. “Pokud se nám vyhnou zranění, v domácím prostředí jsme schopni sehrát s Teplicemi vyrovnanou partii. Ale nějaké procentuální vyjádření po mně nechtějte,“ necítí se pardubický trenér předem poražen.

Pořádná dřina čeká od příští neděle i na vysokomýtský Nejzbach. Ve čtvrtfinále narazí potřetí za sebou na Benago s míčovým kouzelníkem Angellotem, střelcem Betinhem a nezničitelným Filingerem. “Dostali jsme anti-futsalový tým. Neumí hrát futsal, celých čtyřicet minut dávají dlouhé nakopávané balony na hrot a vůbec nechtějí hrát,“ přilil po posledním vzájemném zápase, který ve Zruči vyhrál Nejzbach 3:2, olej do ohně na webu Benaga jeho trenér Beni Simitči.

Program play off:
Balticflora Teplice – Torf Pardubice
4. března, 26. března (H. Městec), 1. dubna, 9. dubna (H. Městec), 12. dubna

 
ERA-PACK Chrudim – Slavia Praha
11. března (Chrudim), 13. března, 18. března (Chrudim), 20. března, 25. března (Chrudim)

Benago Zruč nad Sázavou – Nejzbach V. Mýto
13. března, 25. března (V. Mýto), 1. dubna, 3. dubna (V. Mýto), 8. dubna

 
Tango Brno – Bohemians 1905
4. března, 11. března, 18. března, 25. března, 1. dubna

 

zdroj: www.fkerapack.cz

 

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.