Chrudimí se rozezní rytmy latiny, funku, ale i punku

Chrudimí se rozezní rytmy latiny, funku, ale i punkuHadry z těla a Trio de Janeiro rozezní 21. května 2010 od 18 hodin prostory letního koupaliště v rámci Bambiriády. Tento koncert pořádá občasnké sdružení Amalthea.


Amalthea usiluje od roku 2003 o to, aby mohly děti vyrůstat v rodině a ne v dětských domovech. „Pozvali jsme dvě skvělé kapely, které hrají poněkud alternativní hudbu. Stejně tak Amalthea chce nabízet dětem jiné alternativy, než je dětský domov,“ říká Martina Pojmonová, výkonná ředitelka sdružení, a dodává: „Rádi bychom se o naše úsilí na koncertě podělili s lidmi z Chrudimi, kde Amalthea má své sídlo.“

Trio de Janeiro přiveze do Chrudimi svou funk latin world music orchestra show. Sextet muzikantů, jimž dominuje malá dáma s kubánskými kořeny, velkým hlasem a osobní zkušeností ústavní výchovy. Trio de Janeiro je vítězem soutěže Colours Talents 2008 a natočila výtečné album „Malá černá domů“.

Hadry z těla je kvintet hudebníků, jež hrají hradní folk-punk. Nebojí se použít ani středověký nástroj jako je niněra. Tato formace s sebou s největší pravděpodobností přiveze ještě téměř horké nové album, které je prý ještě lepší, než „Na starý časy“.

amalthea

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.