Cirque du Soleil – Alegría

Cirque du Soleil - AlegríaKritiky oslavovaná mezinárodní umělecká skupina Cirque du Soleil se chystá poprvé v historii privést do České republiky svou mimořádnou produkci s názvem Alergía. Toto nadčasové představení bude možno shlédnout v sérii čtyř exkluzivních show v pražské O2 ARENĚ od 25. 5. DO 27. 5. 2012.

Alegría je jedním z nejlepších klasických představení Cirque du Soleil, vzrušující kaleidoskopický svátek obdivuhodného umění a hbitosti. Představení již shlédlo více jak 10 milionů lidí po celém světě. Alegría je španělské slovo, které znamená štěstí, radost a jásot. Soubor 55 špičkových artistů ze 17 zemí světa v show Alegría předvádí závratnou akrobacii a neuvěřitelné atletické výkony v sólových i skupinových epických číslech.

Cirque du Soleil - AlegríaDech beroucí akrobacii předvádí například Synchro Trapeze, jejichž vystoupení se odehrává ve výšce 12 metrů nad scénou. Za zmínku stojí i Power Track – vynikající zobrazení synchronizované choreografi e na trampolíně, skryté pod podlahou jeviště. Russian Bars zase nabídnou umělce létající vzduchem, provádějící efektní salta a přistávající na tyče, které jsou usazené na masivních ramenech lapačů. Technická dokonalost a mimořádný design vytvářejí úchvatný celek s fantastickými kostýmy, podivuhodným osvětlením, humorem a okouzlující hudbou. Představení Alegría je plné barev, zábavy a překvapení – je to skvělá zábavná show pro celou rodinu.

 

Cirque du Soleil:

Ze skupiny 20 pouličních artistů ve svých počátcích v roce 1984 se Cirque du Soleil stal význačnou mezinárodní organizací zajišťující vysoce kvalitní artistická vystoupení se sídlem v Québecu. Společnost má nyní 5 OOO zaměstnanců včetně více než 1 200 artistů z téměř 50 různých zemí. Cirque du Soleil již přinesl zábavu a okouzlení téměř 100 milionům diváků v 300 městech pěti kontinentů. V roce 2010 předvádí Cirque du Soleil současně 20 show po celém světě. Mezinárodní sídlo Cirque du Soleil je v kanadském Montrealu.

Cirque du Soleil - Alegría

 

Kdy: 25. – 27. května 2012
Kde: O2 Aréna Praha
Web akce – http://www.cirquedusoleil.com
Pořadatel: Live Nation CZwww.livenation.cz
Vstupné: 1.090 – 1.590 Kč

 

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.