Pondělí, 2.10.2023
DivadloKulturaOstatní kultura

Crazy komedie Válka je vůl

Crazy komedie Válka je vůl

V úterý 11. prosince 2012 v 18:18 hodin máte možnost shlédnout na Malé scéně Divadla Karla Pippicha v Chrudimi divadelní představení s názvem Válka je vůl, který si pro vás připravil spolek HANBA neboli Hromada Amatérských Neherců Bez Ambicí.

Spolek HANBA tvoří převážně členové Vodáckého sdružení Kačeři Chrudim a také jejich přátelé. V rámci své letošní divadelní minitour si vám dovolí představit ulítlou crazy komedii chrudimského autora Jana Slavíka Válka je vůl. Jediní dva odvedenci v rámci mobilizace, jinak oba pacifisti, jsou vrženi do vojenského prostředí a následně do víru válečného konfliktu. Během celé doby hledají odpověď na otázku, proč vlastně válčí. Díky své nešikovnosti nakonec válku rozhodují a stávají se z nich národní váleční hrdinové in memoriam. O nic z toho ale nestáli, protože jejich zájem se soustředil na úplně jiné, prozaičtější věci. Ženy, jídlo, spánek…

Během představení proběhne i slavnostní přehlídka vojsk včetně tankové divize a leteckých sil. Chcete-li se tedy dozvědět, jak se stát válečným hrdinou, určitě se přijďte podívat.

Předprodej vstupenek v pokladně divadla, vstupné je 40 Kč.

Crazy komedie Válka je vůl

Představení se koná za podpory města Chrudim.

Náš portál je mediálním partnerem této akce.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.