Středa, 17.4.2024
HudbaKultura

Czech Hardcore Jumpers se vrací na scénu

Czech Hardcore JumpersNejstarší česká Jumpstyle skupina se po dvou letech vrací na scénu v obměněné sestavě a s novými plány. Pokusí se navrátit dřívější slávu českého Jumpstyle, který v posledních letech upadá? To si pište, že ano!

V říjnu roku 2010 se skupina Czech Hardcore Jumpers rozpadla, právě když se chystala na podzimní Half Time Tour. Část členů přestalo aktivně s Jumpstylem, ale druhá polovina si založila nový tým Massive Criminals.

V tomto týmu se členové snažili experimentovat v různých tanečních stylech, klipech a vystoupení. V Massive Criminals se za dva roky vystřídala velká řádka tanečníků a z původních CHJ tu zbyl jen Sedrick a Šárka.

Letos se ale vše změnilo. K Massive Criminals se vrátili další původní členové CHJ – Machy a Worky, tým přestal experimentovat, ale zároveň zjistil, že díky častému střídání členů a mnoha neúspěchům, není jméno MC tak jedinečné, jako bylo právě CHJ.

Proto se původní členové Sedrick, Šárka (Archangel), Worky a Machy (Faker) rozhodli za pomoci Sick Boye, Peťana, Sick Girl a Strikerse, vrátit ke kořenům, tedy k Czech Hardcore Jumpers a opět rozjedou pořádnou Jumpstyle show po celých Čechách.

„MC mi nedalo to, co jsem chtěl. Bylo tam moc lidí a to nedělalo dobrotu. Stále jsem měl v srdci CHJ a celý jeho koncept. Silná půlka CHJ je zpátky, okořeněná dalšími kvalitními tanečníky. Už žádné experimenty. Už víme, co umíme a to Vám také ukážeme a zároveň doufám, že nás fanoušci podpoří. Jako za starých časů!“ říká Sedrick.

Těšíte se na vzkříšené Czech Harcore Jumpers? Rozhodně se máte na co těšit!

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.