Úterý, 16.4.2024
HudbaKultura

Další Transmission zná své datum

Další Transmission zná své datumNechte se unést za hranice všedních dní a vychutnejte si další výjimečné okamžiky. United Music Events vám s potěšením oznamujeme, že termín pro letošní Transmission je 25. listopadu 2017. Omezený počet zvýhodněných Early Bird vstupenek bude v prodeji od čtvrtka 6. dubna 2017 9:00 u Ticketportal a Paylogic – www.transmission.events/cs/vstupenky/

Po vyprodané loňské edici, která přivedla do Prahy návštěvníky z více než 60 zemí světa, po úspěšném úvodu v Asii před několika týdny, který přivedla návštěvníky z více než 50 zemí do Thajska, vznikne další zážitek s úplně novou dechberoucí show pro Transmission v Praze.

Znovu bude krásná O2 arena v Praze, jedno z nejmodernějších multifunkčních míst v Evropě, přeměněna na obrovský taneční chrám pro stylovou celonoční oslavu. Transmission se rozvíjela a vyvinula až do jedné z nejokázalejších trancových akcí na Zemi a vybudovala si reputaci svou výjimečnou a fantastickou produkcí složenou ze světelných a laserových show.

Další Transmission zná své datum

Dláždí si svou cestu do budoucnosti s hluboce zakořeněnou vášní a elánem, Transmission nadále pokračuje v oslňování smyslů a ohromování obrovských davů.
Téma a line-up této edice bude oznámen v pozdější době. Jistotou však je, že každá edice je zcela nové dobrodružství. Nesněte jen, ale vstupte do noci plné kouzel.

TRANSMISSION PRAHA
25. listopadu 2017
O2 ARENA PRAHA
www.o2arena.cz
Věková hranice: 18 let

Trailer Transmission Prague: https://youtu.be/i7fe6Yo9CWw
After-movie Transmission 2016: https://youtu.be/j1vi1SToD5M
Live set Transmission 2016: https://youtu.be/25ztioI37oc

Pro více informací sledujte Transmission na těchto kanálech:
Facebooková událost: www.bit.ly/TM17Prg_ep
Facebook: www.fb.com/Transmission.Official
Twitter: www.twitter.com/TransmissionUM
Instagram: www.instagram.com/transmissionofficial
V Kontakte: www.vk.com/transmission.official
Transmission Radio: www.transmission-radio.com
Webová stránka: www.transmission.events
Vstupenky: www.transmission.events/cs/vstupenky/

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.