Neděle, 24.9.2023
HokejSport

Daruj krev s hokejovými mistry!

Daruj krevAkce “Daruj krev s hokejovými mistry” která proběhne 15. a 16. listopadu 2012 na transfuzním oddělení krajské nemocnice Pardubice. Darovat krev můžete po oba dny od 7.00 do 11.00 hodin. 

Dárcem se může stát každý zdraví člověk ve věku 18 – 65 let. Osoba darující krev musí vážit alespoň 50 kilogramů a k odběru krve jenutné přinést průkaz totožnisti (OP). Transfuzní oddělení provede veškerá nutná vyšetření zdarma. Doporučuje se 24 hodin před odběrem nepít alkohol, nejíst tučná jídla a fyzicky se namáhat. Na odběr není dobré přijít nalačno, dobré si dát lehkou netučnou snídani a vypít dostatek tekutin. 

Mezi dárci krve se objeví i členové managementu HC ČSOB Pojišťovna Pardubice. A každý z dárců si odnese vstupenku k sezení na jedno domácí extraligové utkání. Dále si budou moci prohlédnout mistrovský titul, který hráči získali minulou sezónu. 

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice

Dále vás zveme na domácí utkání HC ČSOB Pojišťovna Pardubice která přivítá na domácím ledě HC Energie Karlovy Vary. Tento zápas proběhne 14. listopadu od 18:00 v ČEZ Aréně v Pardubicích! Pojďte i vy podpořit domácí mužstvo!

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.