Dash Berlin – The New Daylight

Dash Berlin - The New DaylightPřed pár dny vyšlo letos velmi očekávané album od nizozemského Dash Berlin. Pojďme si tedy představit, co na nás bylo nachystáno.

1) Till The Sky Falls Down
První skladba na albu je pěkná, melodická a chytlavá melodie, kterou jsme již měli možnost slyšet dříve než zde na albu.

2) Man On The Run
Kdo by neznal hit snad všech parties. Důvěrně známá a chytlavá melodie, doplněna o ženský vokálový zpěv. Myslím, že není třeba dále rozebírat. Díky možnosti slyšet skladbu na akci s krásnou atmosférou.

3) Wired
Poměrně zajímavý track s prvky progressivu a nezapomenutelným hlasem zpěvačky Susany, která nazpívala hit pro Armin van Buurena If You Should Go, tak snad i tato skladba se stane hitem.

4) Waiting
Velice jednoduchý vokálový track nazpívaný známou zpěvačkou Emmou Hewitt, kterou znáte určitě díky Not Enough Time (Cosmic Gate) nebo nově Light (Marcus Schössow).

5) Never Cry Again
Zde je cítit melancholie a celková smutná atmosféra a příjemný ženský hlas tomu dává silné emoce.

6) To Be The One
Poprvé se objevuje mužský hlas, ovšem nejsem si jistý, zda takto bylo vsazeno na správnou kartu. Ač je melodie celkem pěkná a chytlavá, celkový prožitek kazí zmiňovaný mužský hlas, který zní prostě a jednoduše falešně.

7) End of Silence
Pomalá skladba doplněna opět ženským zpěvem. Melodie velmi jednoduchá a vokál uspávací.

8) The Night Time
Napodobenina předchozí skladby, ovšem v tomto okamžiku to již působí velice nudně a jednotvárně.

9) Renegade
Už už jsem chtěl chválit za první instrumentální track alba, ale v hlavě mám myšlenku co to jako má být?! Pomoc, takový chaos ?

10) Janeiro
Celkem slavný track v podání především Armin van Buurena, ale nyní v podání Dash Berlin nezní též špatně. Konečně opět něco co se nedá nazvat věrnou kopií předchozích skladeb.

11) Feel U Here
Lahodný track s trochou energie a nerušivým vokálkem. Troufám si říct, že z toho bude časem hit, podobně jako Man On The Run.

12) The New Daylight
Druhá instrumentálka, kterou tentokrát velice chválím. Energický a chytlavý sound jak má být. Kdo má rád uplifting trance, přijde si na své. Pro mě jednoznačně nejlepší skladba tohoto alba.

13) Surround Me
Průměrný track, přesto v sobě nese kouzlo, které mě vtáhlo do děje.

Videklip s singlu Waiting

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.