Decadance team přichází s novým formátem párty

trancefusionSobota 30. dubna 2011
Průmyslový palác, areál Výstaviště Holešovice, Praha 7

DJs: ATB (D),  Dash Berlin (NL), Cosmic Gate (D), Roger Shah (D), Sean Tyas (USA), Myon & Shane 54 (H), First State (NL), BonTrip (CZ)
Guest: Emma Hewit (AUS) – live a mnoho dalších vystupujících

Decadance team s potěšením oznamuje taneční lahůdku jarní sezóny roku 2011! Přichází s novou krví do žil české taneční scény, přichází s novou TRANCEFUSION!

Nový formát si žádá taktéž nový prostor. Velký, ale ne obrovský. Vstřícný, variabilní i reprezentativní . Skvěle situovaný a pro konání této výjimečné taneční události jako stvořený se v Praze našel pouze jeden – Průmyslový palác (pravé křídlo) holešovického Výstaviště. Více než 6000 m2 poskytne návštěvníkům potřebný komfort, obrovské šatny a WC, rozlehlé foyer s dostatkem místa pro odpočinek, stánky s občerstvením i nádherný hlavní sál s balkony a terasami pro exkluzivní VIP lounge. V centru toho všeho však bude sál plný taneční a hudební euforie, podporované skvělou zvukovou, světelnou a vizuální show, tedy toho, co umíme nejlépe – speciálními dekoracemi, mnoha překvapivými performaceni a tanečnicemi v  úchvatných  kostýmech. Naší motivací je, abyste po celou noc nevycházeli z úžasu, aby tato akce zanechala nesmazatelné místo ve vaší paměti a vás napadlo, že to bylo prostě MAGIC.

To vše bude však jen kulisou k úžasným hudebním výkonům našich hostů. Nechceme být další z akcí, kde počtvrté za rok potkáte stejná jména, která vás jednou pobavila a pak 3x vyhnala z haly. Přinášíme hudební transfúzi, která je čerstvá a plná invence a energie. Proto se u některých našich jmen můžete těšit na jejich českou premiéru.

Doslova nadšením nás naplňuje skutečnost, že vám po pěti letech podruhé přivezeme do Prahy jednu z největších ikon trance music německého DJe a producenta Andre Tanneberga známého jako ATB. Jeho produkce už mnoho let oslovuje milióny posluchačů. Jsme si jisti, že je tím nejpovolanějším průvodcem, který vám zprostředkuje krátkou exkurzi do magického tanečního nebe. Do Prahy přijede po vydání již šestého dílu kompilace – THE DJ 6 ( In The Mix ) a snad i nového alba, které plánuje na začátek roku 2011.

Je nám ctí, že můžeme po roce opět českému publiku představit jednu z největších hvězd  světového DJingu, holandského producenta DASH BERLIN. Dash při svém loňském premiérovém vystoupení v ČR doslova uhranul zaplněné SaSaZu energií, kterou dokázal po celý set svojí hudbou a komunikací valit na parket v míře, která nemá na současné scéně obdobu. Tomu, že to nebyla náhoda ostatně odpovídá i jeho raketový výstřel mezi světovou elitu v žebříčku DJ MAG TOP 100.

Po dlouhé době Praha přivítá světem protřelé a trance publikem zbožňované  duo producentů a remixérů několika skutečných hymen taneční scény COSMIC GATE z Německa. Tito pánové mají v ČR už pěknou řádku fandů a jsou jednoznačnou zárukou toho nejkvalitnějšího soundu a nezapomenutelných setů. I Cosmici si kontakt s fanoušky dokonale užívají a věřme, že nejinak tomu bude i v případě této noci.

Dalším z řady hvězd je německý producent ROGER SHAH, v jehož případě se můžete těšit na exkluzivní live act set! Roger se na své vystoupení před pražským publikem moc těší a jistě předvede to nejlepší ze své tvorby. Je autorem mnoha globálních hitů, jejichž poslech vás již mnohokrát vynesl až do tanečního nebe a věřte že při jeho live actu budou zážitky ještě silnější.

Další hvězdou světové velikosti je americký producent SEAN TYAS, dle slov Armina van Buurena jeden z nejlepších a nejtalentovanějších producentů současnosti, remixér hvězd jako jsou Moby, Christina Aguilera nebo Pink. Svou pracovitostí si Sean nejen nadále upevňuje pozici jednoho z nejrespektovanějších a nejhranějších producentů, ale díky svému sympatickému vystupování, energickým setům a legráckám za pultem se stává jedním z nejžádanějších DJů.

Jsme si jisti, že přinášíme další jméno, které po jejich české premiéře už nikdy nezapomenete. To co oni předvádějí vás prostě chytí, semele a na konci vyhodí s pocitem „ proboha, jen ať to nekončí“. To jméno zní MYON & SHANE 54. Duo producentů z Maďarska předvádí těžko popsatelnou show, plnou mashup mixů těch největších a zdánlivě nespojitelných hitů plných vokálů a nástupů. Jisté je jediné – megastars jim nechávají remixovat své hity a svět jim momentálně leží u nohou. Vy budete také.

Ani na chvíli nepochybujeme o tom, že velmi dobře znáte věci z dílny našeho dalšího hosta z holadska FIRST STATE , který vás pohladí a provede svými lahůdkami. Českou scénu na této edici zastoupí uskupení BonTrip složené ze známých DJs Bon Finix a Tripmain, jež jsou českému publiku také dobře známi.

TRANCEFUSION pro tuto noc nebude šetřit ani na milovnících vokálů a proto doveze svého speciálního hosta, kterým je australská zpěvačka EMMA HEWIT. Emma se asi nejvíce proslavila písničkou Waiting z dílny Dash Berlin. Emma Hewit má ale společný světoznámý track Not Enough Time s Cosmic Gate, proto očekávejte i jejich společné živé vystoupení. Emma je naprostým fanouškem trance music a do své premiérové návštěvy Prahy určitě vloží maximum své nezpoutané energie.

Přijďte sami okusit, jestli vám naše transfúze čerstvého trance nabídne něco nového a vzrušujícího.
TRANCEFUSION – MAGIC .

Po této noci budete jako znovuzrození!

Více informací na http://www.trancefusion.cz/  nebo na http://on.fb.me/TRANCEFUSION

Vstup pouze od 18ti let.

Vstupenky v síti  http://www.ticketstream.cz/ od 1. 12. 2010.
Klasická vstupenka – první vlna 500 ks za 690 Kč včetně veškerých poplatků, dále pak 790 Kč, 890 Kč, 990 Kč a 1190 Kč.
GOLDEN VIP prvních 50 ks za 1390 Kč, dále pak 1490 Kč, 1690 Kč,1890 Kč a 2290 Kč. DIAMOND VIP prvních 50 ks za 2490 Kč, dále pak 2690 Kč, 2890 Kč, 3190 Kč a 3490 Kč. DIAMOND VIP vstupenka zahrnuje neomezenou konzumací na baru. Detailní informace o jednotlivých druzích vstupenek najdete na http://www.trancefusion.cz/
Přímý link na předprodej http://bit.ly/chcilistek  nebo objednávejte na čísle 734 538 699.

Official after party – STUDIO 54, Hybernská 38, Praha 1

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.