Čtvrtek, 18.4.2024
HudbaKultura

Deep Purple vystoupí v srpnu ve Slavkově u Brna

Deep Purple vystoupí v srpnu ve Slavkově u BrnaJiž nyní se můžeme těšit na 4. srpna 2013, kdy v zámeckém parku ve Slavkově u Brna vystoupí jedna z nejlepších rockových skupin – Deep Purple. Tato legenda klasického rocku má na svém kontě více než sto milionů prodaných desek a spolu s Led Zeppelin a Black Sabbath jsou považováni za průkopníky heavy metalu a moderního hard rocku.

Vstupenky, které jsou v prodeji od loňského listopadu, stojí 790 korun a přímo na místě pak 990 korun,” uvedl za pořadatele z Live Nation Petr Novák.

Deep Purple se dali dohromady v roce 1968. V jejich řadách se vystřídali mimo jiné i Ritchie Blackmore (kterého jsme mohli letos ve Slavkově vidět a slyšet) či David Coverdale. Nyní Deep Purple tvoří Ian Gillan, Roger Glover, Steve Morse, Ian Paice a Don Airey.

Deep Purple vystoupí v srpnu ve Slavkově u BrnaV seznamu nejznámějších skladeb najdete Smoke On The Water, Black Night, Hush nebo Child In Time. Naposledy se Angličané připomněli deskami Bananas (2003) a Rapture Of The Deep (2005), které kritika i fanoušci chválili. Před pěti lety se pak v obchodech objevil koncertní záznam Live at Montreux 2006.

Deep Purple do Česka dorazí s titulem nových členů Rock’n’rollové síně slávy.

Předprodej vstupenek např. Ticketportal, Ticketpro, Livenation nebo v pokladně zámku.

 

 

Kdy: 4. srpna 2013
Kde: Zámecký park – Slavkov u Brna
Ceny vstupenek: 790 Kč (v den koncertu 990 Kč)
 


Deep Purple vystoupí v srpnu ve Slavkově u Brna

Více na http://www.semilasso.cz/akce/detail/deep-purple-1 a http://www.deeppurple.com/.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.