Degustační večer – Cognac GODET

Degustační večer - Cognac GODET5. listopadu 2013 od 19:00 hodin, Restaurace AquariumHradec Králové

Tradice značky Godet sahá až do 16. století, kdy se v La Rochelle usadil zakladatel rodu, nizozemský obchodník Bonaventure Godet. Během krátké doby se dokázal prosadit mezi nejvýznamnější obchodníky s vínem, za což se mu dostalo mnoha ocenění od francouzského krále Jindřicha IV. I následovníci rodu pokračovali v započatém rodinném díle. V roce 1730 byl Augustin Godet dokonce dvorním dodavatelem vína na anglickém dvoře a jeho syn Gédéon na čas přesídlil do Anglie, aby zde rozšířil obchod. Po návratu do La Rochelle v roce 1782 založil společnost Cognac Godet, čímž započal další slavnou kapitolu jména Godet. Dnes společnost Cognac Godet patří mezi poslední rodinné francouzské firmy vyrábějící koňak.

Degustaci povede sám Jean Jacques Godet, 16. z generace této rodiny. Možnost zakoupit si na místě Cognac, který Vám J. J. Godet vlastnoručně podepíše i s osobním věnováním.

Drinky připravované z Cognacu Godet bude míchat Eduard Ondráček, který patří k vrcholu českého barmanství. Jako aperitiv si pro Vás připravil St-Germain Sidecar a dále Diamond Crush……

Degustační večer - Cognac GODET

Raut sestaven z francouzských specialit, který pro Vás připravil šéfkuchař Restaurace Aquarium Jakub Tabak.

Cena na osobu: 790 Kč

Degustační večer - Cognac GODET

Více na http://www.aquarko.cz

Restaurace Aquarium

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.