Čtvrtek, 18.4.2024
Ostatní volný časVolný časVzdělávání

Den otevřených dveří na Obchodní akademii

Obchodní akademieMáte vy nebo vaše dítě zájem studovat na Obchodní akademii v Chrudimi? Tak to rozhodně nesmíte zameškat den otevřených dveří na OA, který se koná ve středu 18. ledna 2012 od 14 hodin v budově školy. Zváni jsou pochopitelně nejen uchazeči o studium, ale i jejich rodiče.

Máte jedinečnou příležitost získat nejlepší informace o studiu a škole vůbec! Dozvíte se, jak budou probíhat přijímací zkoušky, jaké studijní obory škola nabízí a mnoho dalšího.

Škola byla založena již roku 1882, je tedy druhou nejstarší tohoto typu v České republice.
Obchodní akademie v Chrudimi je státní školou, takže poskytuje výuku bez placení školného.
Rodinné prostředí a stoprocentně aprobovaný pedagogický sbor je zárukou kvalitního vzdělávání. Čtyřletý maturitní obor Obchodní akademie zaručuje široké uplatnění v zaměstnání a dobré předpoklady pro studium na vysoké škole.
Škola se aktivně zapojuje do mezinárodní spolupráce s jinými školami. Spolupracuje s partnerskými školami v Newcastlu v Anglii a v německém Reutlingenu, podílí se i na programu Britské rady Dreams and Teams.
V průběhu studia mají studenti možnost složit certifikát nebo státní zkoušku z psaní na klávesnici a mezinárodně uznávaný certifikát z obchodní angličtiny.
Škola také velmi dbá na výuku cizích jazyků. Povinné jsou dva jazyky, z nichž první je angličtina nebo němčina, jako druhý si pak mohou studenti vybrat z možností angličtina, němčina, francouzština, španělština nebo ruština.
Studijní plán je rozvržen tak, aby byly v rovnováze jak všeobecně vzdělávací, tak odborné předměty.
Nemáte-li čas dostavit se na den otevřených dveří, můžete si sjednat individuální návštěvu školy na tel. čísle 469 622 227, nebo na emailové adrese obchak@chrudim.cz.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.