DEPECHE MODE – Delta Machine Tour

DEPECHE MODE - Delta Machine Tour10. února 2014 od 20 hodin, O2 arena Praha

Depeche Mode oznamují druhou část Delta Machine tour 2013/2014, v jejímž rámci vystoupí kapela Depeche Mode v arénách evropských měst. V pražské O2 aréně vystoupí Depeche Mode 10. února 2014.

Vzhledem k obrovskému zájmu Depeche Mode, průkopníci elektronické hudby, oznámili druhou sérii koncertních termínů pro své „World Machine Delta Tour“.

 

 

V současnosti probíhající turné po stadionech a festivalech je velmi úspěšné – téměř všech 38 koncertů je vyprodaných několik týdnů před jejich konáním. Fanoušci budou nyní mít druhou šanci vidět toto skvělé trio ve složení Dave Gahan, Martin Gore a Andy Fletcher – a to v rámci jejich turné po arénách, které proběhne koncem roku 2013 a začátkem roku 2014.

Depeche Mode, kteří slaví více jak tři desetiletí na hudebním vrcholu a kteří doposud prodali více jak 100 milionů nosičů, nedávno vydali třinácté studiové album Delta Machine.

Jeden z hudebních kritiků se o albu vyjádřil, že to je jejich nejpůsobivější, nejgotičtější, nejbláznivější a nejlepší elektronické album od vydání titulu Violator.

DEPECHE MODE - Delta Machine Tour

Depeche Mode si pro sérii koncertů po vybraných evropských městech vybrali jako speciální hosty americkou skupinu THE SOFT MOON. Kromě Prahy se tato formace z Oakladnu představí i ve Vídni, Drážďanech nebo Bratislavě.

The Soft Moon je americká neo-post-punková kapela z Oaklandu, jejíž ústřední postavou je producent, zpěvák, skladatel a instrumentalista Luis Vasquez. Hudba The Soft Moon pokrývá širokou škálu žánrů, včetně Krautrocku, post-punku, psychedelie, world music a darkwave.

Kdy: 10. února 2014 od 20:00
Kde: O2 arena, Praha
Pořadatel: LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o. – www.livenation.cz
Cena:
 Plocha: Stání u pódia 1 590 Kč, Stání 1 290 Kč
 1. patro sezení: 1 790 Kč a 1 590 Kč
 O2 patro – 4. podlaží: 1 290 Kč
 Vozíčkář (ZTP/P), průvodce: 1 290 Kč + 1 Kč

 

DEPECHE MODE - Delta Machine Tour

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.