Pátek, 22.9.2023
Deskové hryVolný čas

Deskohraní 2014 je už za dveřmi

Deskohraní 20144. – 12. října 2014 TYRŠŮV DŮM, PRAHA
Deskohraní
je festival plný deskových a karetních her, předváděček, turnajů, volného hraní a jiných atrakcí. Je určen všem hravým lidem z celého světa, malým i velkým, expertům i amatérům.

 

Připravujeme program pro děti i dospělé, pro hráče i veřejnost, nabízíme mistrovské turnaje i začátečnické soutěže.

Přijďte za námi druhý říjnový týden do Michnova paláce Tyršova domu v Praze zahrát si deskové hry známé i neznámé, moderní i prastaré, pro radost i v soutěžích.

V naší Ludotéce si vyberete z více než 480 her. Připravujeme pro Vás mnoho soutěží od začátečnických až po špičkové turnaje s mezinárodní účastí.

Deskohraní 2014

Deskové hry boří bariéry. Nezáleží na tom, jakého jste věku, náboženství, rasy, či fyzické kondice, záleží pouze na tom, jak jste hraví.

Letošní ročník naváže na vyzkoušené věci z minulých let jako prezentace her, firemní prezentace, fórum autorů her, dětský koutek, které se osvědčily , ale přinese bohatý doprovodný program pro veřejnost. Pokud nechcete nic propásnout, zapisujte se do kontaktního formuláře, nebo se s námi spojte na Facebooku.

Vstupné zdarma v pondělí, úterý a středu.

Deskohraní 2014

 

AKTUÁLNĚ

  • Obě neděle bude na Deskohraní k dispozici Bibliobus s možností půjčit si knihy a dále se pak dva týmy proti sobě postaví v zážitkové hře Stratego na vlastní kůži!
  • Na festival mohou přijít opravdu všichni, neboť letos již tradičně mohou návštěvníci zkusit například speciálně upravené hry pro nevidomé a dokonce si zkusit zahrát přátelský turnaj Hmatlík, ale letošní novinkou bude Tichý večer a Dětské tiché hraní, akce kde budou k dispozici nejen odborníci na hry, ale také tlumočníci do znakového jazyka.
  • Právě pro Vás připravujeme Rychlokurzy a turnájky pro školy.
  • Hlasování o turnajích bylo ukončeno. Na vítěze se můžete podívat zde.
  • Hledáme dobrovolníky kteří by se chteli zapojit do organizace festivalu. zapojte se!

Více na http://www.deskohrani.cz/.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.