Středa, 1.2.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Deskománie 1000 – tak trochu jiná soutěž s portálem Deskovehry.com

Deskové hryDnes, 14 . května 2014 začíná portál DeskoveHry.com soutěžit. Jste připraveni vyhrávat? Musíte ale nejdřív ukázat, že dokážete rozluštit jejich hádanky a nasbírat za správné odpovědi dostatek bodů. Jen ti nejrychlejší a nejchytřejší mohou vyhrát některou z mnoha cen!

Tak je to konečně tady. Už dnes vypuklo soutěžení, které rozhodne o majitelích nových her.

 

Určitě vás zajímá, jak tedy bude soutěž vlastně probíhat? Portál Deskovehry.com si pro vás připravil soutěžní maraton, který bude trvat celý měsíc, až do poloviny června!

Každý den zveřejní jednu hádanku, na kterou budete muset najít odpověď. Čas jejího zveřejnění bude náhodný.

Do políčka pod každou otázkou zadáte svoji e-mailovou adresu, na které vás můžou kontaktovat a která bude sloužit jako vaše identifikace po celou dobu soutěže. Pod ni do políčka zadáte správnou odpověď – název hry.

Za každou správnou odpověď, kterou v soutěži odešlete, získáte jeden bod. Odpovídat je možné na všechny otázky po celou dobu trvání soutěže. Na konci pak vyhodnotí úspěšnost hráčů a z těch nejlepších vyberou výherce.

Ovšem je tu jeden háček, proč byste měli chtít být nejrychlejší. Prvních čtyřicet odpovědí na každou otázku získá jeden bonusový bod. Proto se snažte odpovídat co nejrychleji. Ale nezapomeňte, že každá správná odpověď se počítá!

Ještě jednou upozorňujeme – emailová adresa je vaše identifikace, proto ji zadávejte vždy správně a stejnou, jinak Vám nebudeme moci přičíst body!
Pozor! Protože v soutěži je velký rozsah her od dětských až po hry pro zkušenější hráče, budete mít v prvním kole možnost si vybrat, o který balíček/balíčky her budete chtít soutěžit. Na každý e-mail lze registrovat pouze jeden balíček her. Soutěžení z více e-mailových adres není zakázáno.

Hry

Na výběr budou čtyři skupiny:

Dětské hry:
Vipo na cestách: dětská hra, Čtyřlístek a stroj času: rodinná hra, Univerzita pro příšerky: Turbino: rodinná hra, Evoluce, Mistr slova, Osada, Pexeso pro uši, Inspektor Kdojeto, Pravda nebo lež, Supermatematik, Tvary barvy paměť, Rexi podej, Plácni krtka, Padající opičky karetní hra, UNO Letadla, Hop Hop žabky, Piranha Panic a Colorama
 

Rodinné hry: Hanabi, Samurajský meč, Zapadákov, Základka, Potvory ze skříně

Hry pro pokročilé: Yucatan, Goblini s. r. o., Aristoocrazy, Dominion, Malacca
 

Party hry: Dixit, Jungle Speed, Znáš mě?, Bylo nebylo a Dobble

Věříme, že se při řešení hádanek budete dobře bavit.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.