Pátek, 24.5.2024
ChrudimDivadloOstatní kultura

Dívčí válka

Úterý 27. března 2018 v 19:00 hodin – Divadlo Karla Pippicha Chrudim

Vynikající komedie s novým hereckým obsazením.

Dívčí válka je nejúspěšnější a nejhranější ze všech divadelních her v České republice. Jeho atraktivnost se skrývá především v lehkosti žánru, nadsázce, využitých tématech a také v hereckém obsazení.

Autor sám o této komedii říká: „Dívčí válku jsem psal – tak říkajíc – českému národu „na míru“, jde především o jemu blízký styl humoru a oblasti, kterých se dotýká (erotika, politika). Navíc jde o odpočinkový žánr, v jehož rámci přinášíme hodokvas těch nejkrásnějších žen, kterými naše zubožená vlast disponuje. Já vždy s trochou nadsázky říkám – tak bůh vynahrazuje svým milým Čechům neúspěchy v tržní ekonomice.

O úspěchu Dívčí války svědčí naplněné sály po celé naší republice.

Hrají: Sandra Pogodová, F.R.Čech, Mojmír Maděrič, Jiří Štědroň, Roman Skamene, Petr Jablonský, Petr Martinák, Martina Štastná, David Voráček, Martha Olšrová.

Předprodej vstupenek v Divadle Karla Pippicha, tel. 603 881 003, Po – Čt 14 – 18, Pá 14 – 17 nebo v Turistickém informačním centru Chrudim, tel. 773 993 333, Po – Pá 8 – 12, 12:30 – 16, So 8 – 12. Online předprodej zde.

Uvádí Pragokoncert Bohemia

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.

Jaromír Zajíček

Tak trošku hudební nadšenec, tak trošku fotograf, tak trošku cestovatel a tak trošku ten, který si hraje a (ne)zlobí! www.FotoZajda.cz