Dívčí válka – nová éra

Dívčí válka - nová éra

pondělí 12. prosince 2011 v 19 hodin, Divadlo Karla Pippicha Chrudim

Legendární komedie Dívčí válka přichází v novém zpracování, v nových kostýmech, s novou scénou a hlavně s novou chutí, radostí a plejádou známých herců z filmů a televizních seriálů Ulice, Ordinace v Růžové zahradě nebo Pojišťovna štěstí.

Dívčí válka, se dočkala nového zpracování. V roli panny Vlasty uvidíte herečku Miluši Bittnerovou, která u diváků boduje jako vrchní sestra v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Neohroženého Bivoje si s chutí zahraje herec a moderátor Tomáš Krejčíř. Dámy a dívky budou jistě zvědavé,jak pojal roli panice Ctirada Honza z pohádky Z pekla štěstí herec a moderátor Mirek Šimůnek. Pány zase potěší zástupkyně Vlastiny družiny, které vídáváte na módních molech, divadelních prknech ale i ve filmu a televizi: Tereza Šefrnová, Dominika Kadlčková, Šárka Vaculíková, Barbora Mottlová, Klára Jandová a další. V divácky atraktivní dvojroli Vladyky Vojena a panny Častavy se alternují: Doktor od jezera hrochů Jaroslav Šmíd, Petr Strnad, nebo komik, mim a spisovatel Václav Upír Krejčí. Kdo ovšem nejvíce trápí bránice diváků je božský Lumír. Toho hraje Petr Jablonský. V představení samozřejmě dojde i na jeho skvělé imitátorské schopnosti, takže v jeho podání uslyšíte Luďka Sobotu, Karla Gotta, Miloše Zemana a další. Kolik jich bude, prý záleží na tom, jak hodně budou diváci tleskat – inu, Božský.

Nad celou Dívčí válkou bdí kníže Přemysl – herec, moderátor a principál Jindra Kriegel. Sám Ringo Čech posvětil toto nové profesionální zpracování autorským souhlasem a udělením licence.

Přijďte se tedy podívat na legendu o Přemyslovi, Vlastě, Bivojovi a dalších a na věčný boj mezi mužem a ženou trochu z jiného úhlu. Skvělý Ringův humor, geniální text, hravost a krása mládí – to je velmi chutný koktejl, který pro Vás namíchala Divadelní společnost Artur.

 

Kdy: pondělí 12. prosince 2011 v 19 hodin
Kde: Divadlo Karla Pippicha Chrudim
Hrají: Miluše Bittnerová, Miroslav Šimůnek, Tomáš Krejčíř, Petr Jablonský, Jan A. Duchoslav, Jaroslav Šmíd, Václav Upír Krejčí, Klára Jandová, Dominika Kadlčková a jiní
Vstupné: 290 Kč
Předprodej vstupenek v pokladně Divadla K. Pippicha – tel. 469 622 298

 

pondělí 12. prosince 2011 v 19 hodin Kde: Divadlo Karla Pippicha

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.