Pondělí, 20.3.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Dnes proti SK INDOSS Plzeň

SK INDOSS PlzeňDnes, 24. září 2010, od 20 hodin nastoupí FK ERA-PACK Chrudim na palubovce Zimního stadionu v Chrudimi do dalšího kola Jetbul futsal ligy, tentokrát proti plzeňskému SK INDOSS

Futsalový klub SK INDOSS PLZEŇ byl založen v roce 1991 dnešním předsedou klubu p. Šindelářem a hospodářem Ing. Mgr. Kotrčem.

A tým mužů SK INDOSS PLZEŇ se jako jediný plzeňský tým v historii probojoval v sezoně 2006/2007 do 1. celostátní ligy, ze které sestoupil a netajil se úmysly v brzké době se do ní vrátit a natrvalo do Plzně přinést tuto atraktivní soutěž.

V minulých dvou sezónách 2007/2008 a 2008/2009 k tomuto činu chybělo málo, snad jen trochu sportovního štěstí a nějaký bod Ale obě 2. místa nemůžeme považovat za neúspěch. Povedlo se úspěšně zapracovat hráče mládežnických oddílů do A – týmu a jejich herní projev je velkým příslibem do budoucnosti nejen na klubové, ale i reprezentační úrovni, jelikož tři hráči Indossu jsou v nominaci nově vytvořeného reprezentačního týmu ČR do 19 let, a také v reprezentačním výběru do 21 let.

A proto cíle sezóny 2009/2010 byly spojené s postupem do 1. celostátní ligy, v důstojném reprezentování klubu, sponzorů, města Plzeň a Plzeňského kraje – což se podařilo.

Plakát futsal ligy - září 

PŘIJĎTE VŠICHNI PODPOŘIT FUTSALISTY ERA-PACKU CHRUDIM.

DNES JE TO PŘÍPRAVA NA PŘÍŠTÍ TÝDEN A UEFA Futsal CUP!

 

Více informací na www.fkerapack.cz.

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.