Pondělí, 11.12.2023
HudbaKultura

Drum and bass se vrací do Starých Žďánic

 DRUM AND BASS SE OPĚT VRACÍ DO STARÝCH ŽĎÁNIC!Organizátoři jednoho z největších českých indoor festivalů Imagination nedávno představili první ročník nového open air festivalu EXPLORATION. Dvoudenní festival se uskuteční v areálu pískovny Oplatil ve Starých Žďánicích, poblíž Pardubic. Pískovna Oplatil patří mezi oblíbené festivalové areály nabízející pohodové koupání s čistou vodou a slunnou pláží, o čemž se přesvědčili návštěvníci festivalu Let It Roll Open Air, Hip Hop Jam a mnoho dalších.

Nyní známe i kompletní zahraniční lineup. Exploration Festival uvede 26. – 27. června 2015 na pískovně u Starých Žďánic dvě stage, na kterých se objeví světoznámá jména reprezentující styly drum & bass, hardstyle a hardcore.

Za drum & bassovou stage vystoupí The Upbeats (NZ), v exkluzivním versus setu Mefjus (AT) vs. InsideInfo (UK), legendární Aphrodite (UK), Tantrum Desire (UK), dj A.M.C (UK), B-Complex (SK) a mohutný domácí support.

Za harder styles se představí famózní Ran-D (NL) – autor letošní hymny Defqon.1, Art Of Fighters (IT), I:Gor (PL), Hallucinator (IT) a ten nejlepší support z českých a slovenských djs.

Exploration se nachází poblíž čisté pískovny Oplatil, kde se dá celý víkend koupat. Kempovat se bude dát přímo u pláže. Nejbližší vlaková zastávka je Stéblová. V předprodeji je možné sehnat vstupenky již za 500 Kč na celý víkend, přikoupit kempovné za 200 Kč na osobu a 150 Kč parkovné (za auto).

exploration 2015 lineup

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.