Čtvrtek, 30.11.2023
HudbaKultura

DRUMCITY – nový open air festival v Pardubicích

DRUMCITY - nový open air festival v PardubicíchPo úspěšných edicích DRUMCITY se uskuteční také jeho venkovní vydání. V pátek 30. června 2017 se v Porter aréně a Hobé Music Hall v Pardubicích uskuteční první ročník DRUMCITY Open Air Festivalu.

Hlavní hvězdou této akce bude James Marvel z Belgie, kterého doplní angličan Trimer. Českou scénu zastoupí A-Tray nebo ve společném setu Fallen Gemini & Lee Meow.

JAMES MARVEL /BE
Prvním odhaleným, zahraničním a hlavním protagonistou této akce, je belgický producent a DJ James Marvel, spadající pod label AudioPorn Records. Je kupříkladu autorem písní jako “Ways of the warior” nebo “Face of the earth”, které se těší velkému úspěchu na DnB scéně. Českou republiku dle svých slov miluje a nadšeně přijal pozvání do Pardubic.

TRIMER /UK
Další DJ pochází z dalekých, tentokrát Britských krajin je Trimer! Tohoto jump upového šílence z řad ROUGH TEMPO, musí znát snad každý a kdo ne, má se rozhodně na co těšit, protože tenhle párty klučina, hraje nejenom rukama, ale i srdcem, očima, nohama, zubama a vším čím to jenom jde.

A-CRAY
Mladý a talentovaný producent, hrající pod taktovkou Let It Rollu který je takřka od 18 let na DnB scéně považovaný za regulérního producenta. Jeho deska Stomper, se spolu s dalšími staly téměř kultovní záležitostí takže se rozhodně máte na co těšit.

FALLEN GEMINI & LEE MEOW
Svvým liquidovým setem otevře právě tato dvojice, která sdílí lásku nejenom k playerům, ale téže i mezi sebou navzájem.

Předprodej vstupenek je spuštěn. Prvních 200 vstupenek za 199 Kč. Více informací na události https://www.facebook.com/events/1181302841984087/

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.