Psí festival – dvoudenní festival psích aktivit

Psí festival - dvoudenní festival psích aktivitO víkendu 17. a 18. května 2014 proběhne na pardubickém dostihovém závodišti 1. pardubický psí festival. Největší přehlídka psích sportů a aktivit v České republice. V rámci celého víkendu budou probíhat závody psích sportů: Voříškiáda (pouze v sobotu), Dogdancing (pouze v sobotu), Zkoušky dogdancing (pouze v sobotu), Speciální bull show sporty (v sobotu i neděli)

V průběhu každého dne se návštěvníci budou moci seznámit s těmito aktivitami – komentované ukázky před hlavní tribunou: Dogdancing (sobota, neděle), Agility (soobota, neděle), Dogfrisbee (neděle), Coursing (sobota), Treibball (sobota, neděle), Flyball (neděle), Sportovní kynologie (sobota, neděle), Práce vodicích psů (sobota, neděle), Práce policejních psů (sobota), Záchranná brigáda kynologů Pardubického kraje (sobota, neděle), Ukázky práce mysliveckých psů (sobota, neděle), Ukázky veterinární převozové a odchytové služby Vet-servis (sobota, neděle), Ukázky výcviku pardubické psí školy Šumák (sobota, neděle), Ukázky výcviku psů malých plemen (neděle)

Doprovodné aktivity pro děti i dospělé:

Hovnostánek – Lepší HOVNO v pytlíku, než na botách v botníku.

Pestaurace Fitmin – degustační menu pro vaše čtyřnohé mazlíčky

Mushing – možnost svést se na káře tažené psy

Po stopách “velké pardubické” – každý jistě zná tento koňský dostih. Přijďte se projít se svým pejskem po dráze. Během procházky můžete plnit úkoly a na konci dráhy jsme pro vás připravili malou odměnu ve formě pamětního listu pro všechny statečné procházkáře. Seznamte se s dráhou nejstaršího a nejtěžšího dostihu kontinentální Evropy. Na túru můžete vyrazit po celou dobu trvání festivalu. Ojedinělá šance seznámit se s koňskými překážkami a vidět na vlastní oči taxis.

Velká pardubická voříškiáda: v sobotu proběhne přehlídka všech voříšků – malých, velkých, mladých, starých. Abyste se mohli zúčatnit klání o nejkrásnějšího voříška, je nutné se předem přihlásit.

Psí festival - dvoudenní festival psích aktivit

Více o akci na www.psifest.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.